Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#17754
hojla in lep pozdrav ter kratko poročilo iz Ljutomera, kjer se nas je na 9. Sejemskem teku v organizaciju domače Agencije za šport zbralo preko 320 tekačev na otroških tekih ter na 3 in 8,5km teku, ki je štel tudi za pomurski in slovenski pokal.

kljub popoldanski uri starta (ob 18.) in čudnemu vremenu (v Ljubljani deževno, v Prekmurju vročina, v Prlekiji se je to dvoje mešalo) je tek minil v sopari in tudi malo sonca smo bili deležni.

Proga je sicer čisto ravninska in nas vodi s trga v Ljutomeru proti Cezanjevcem, kjer je obrat in po isti poti nazaj v mesto in v cilj. Kljub kratki razdalji so bile na progi tri okrepčevalnice, marsikdo pa si je zaželel še kake . sem že povedal, da je bilo zelo soparno?

od forumovcev sva uradno za (TF) nastopila le Pia in jaz, seveda pa je bilo na teku veliko znanih obrazov - MatjažV, Veselko, Recko, Marathon95, ... klubsko najbolj množični so bili, poleg domačinov in tekačev TS Radenska ravno Varaždinci in Dolenjci...

rezultati? uradno bodo objavljeni jutri - MatjažV je bil v svoji kategoriji tretji, Pia pa druga - bravo obema! tudi jaz sem ssvojim tekom kar zadovoljen. še posebej, če upoštevam, da zadnji mesec in pol 'delam' le dolge teke na pulzu do 145, zdaj pa sem pol ure šprintal na povprečju 176. lanski rezultat sem popravil za dve minuti in pol, kar je napredek, a ne :wink:

:arrow: v galerijo sem zložil nekaj fotk, ki jih je naredila Pia ob podelitvi.

:arrow: točke za Slovenski pokal sem že spravil vkup in lestvica je tu.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA