Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#17827
Forumovci bili prisotni tudi na 23. Maratomu kralja Matjaža

Skupno tekačev cca 170 od tega na 21Km cca 50.

Forumovci: 10Km A*, Z* 21Km SilvoM

Uvrstitev:
Razglasitev na 10Km sem sicer zamudil, sem pa na oglasni deski videl, da sta A* in Z* v svoji kategoriji zasedli 1 in 2 mesto.

Ker je tek na 10Km štel za Štajersko-Koroški pokal je bila konkurenca na 21Km slabša, razen par tekačev v ženski in moški konkurenci, ki so se "stepli" za denarne nagrade. Tako mi je s časom 1h34m23s v kategoriji starejši veterani uspelo celo zmagati.

Proga (nova trasa) poteka v glavnem po asfaltu deloma po urejeni progi za tek na smučeh. Za višinsko razliko proge organizator ni imel podatkov vendar po moji oceni več kakor 200m. Bile so tudi kilometerske oznake (vsaj 1.km sigorno netočno), okrepčevalnic z vodo izostarjem in bananami pa glede na temperaturo cca 21 stopinj tudi dovolj.
Glede na štartnino 2000 sit in izkušenj iz Primorskega pokala bi pričakoval raze majice teka še malico in žrebanje nagrad sponzorjev.
Drugače organizacija zasluži kar dobro oceno prav tako gledalci ob progi, saj jih je bilo kar precej.

Še to: A* in Z* sem spoznal po glasnem navijanju za TF, ko sem pritekel v cilj. Prej sem bil skoraj prepričan da sem edini iz TF-ja. Na hitro smo nato opravili analizo proge, za bolj poglobljeno Ana-Lizo pa ni bilo časa.

LP
Silvo
Uporabniški avatar
 Filipid
#17865
Čestitam A* in Z* za osvojeni mesti SlikaSlika.
Uporabniški avatar
 S*
#18370
:D
Najprej lep pozdrav po dolgem in uživaškem dopustu.

Tekla res nisem dosti, sem pa bila "pri kralju Matjažu" v Črni - prvič - in je bilo krasno. Moje težke noge, v tistem času vajene bolj gorskih terenov, so se le s težavo privadile na asfalt in na koncu sem presenečena celo zmagala v kategoriji - SilvoM, majhen popravek - A* je bila druga v svoji kategoriji, S* in Z* pa sva bili prva in druga pri malo starejših :lol: . Ampak vse smo se smele fotkat s kraljem Matjažem (Z* ma fotke, jih bomo spravli gor). Lepo je bilo po teku poklepetati s SilvomM (še dobro, da imamo forumske majce). Vse čestitke za dobro prelaufano 21-ko! :D Analizo bomo pa udarili kdaj drugič, ne?

Slika
Suzana
 A*
#18841
Pozdravljeni še od mene! Kar malo me je sram :oops: ker jaz žal nisem bila tista, ki bi navijala za Silva (sem okrevala pod tušem :? ), žal se tudi spoznala nisva, sem pa ga definitivno opazila - hvala bogu za majčke. Ja, res je tako, S* in Z* sta brezkompromisno zmagali v svoji kategoriji, jaz pa sem bila v tisti malo mlajši zelo zadovoljna z drugim mestom. Kakorkoli, čestitke vsem skupaj in upam, da se ob naslednji priložnosti spoznamo.
Lep dan, A*.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA