Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#20441
... je bil glavni razlog, da se nisem udeležil teka po PST. Saj ne, da tako rad tekmujem, enostavno všeč mi je bližina Krke, hribov in seveda cvička. Pa še kakšen drobec iz prvih let mojega življenja se včasih prikrade v spomin.
Proga je že standardna, po desnem bregu Krke od šole v Kostanjevici do Podbočja in nazaj. Ni ne ravninska, ne strma.
Meni je bilo nekako domače že na startu, na cilju pa seveda še toliko bolj. Že sadje, ki smo ga dobili takoj po prihodu v cilj, ti nekoliko 'priveže dušo', golaž nekoliko pozneje pa še toliko bolj. Niso me pozabili niti pri žrebanju nagrad. Čas do podelitve medalj mi je minil v prijetnem klepetu z Janiko, ki sem jo spoznal pred tekom, pozneje pa sem z veseljem zaploskal tudi Matjažu(V) za zmago.
Sicer sem imel točno za minuto slabši čas kot lani, toda težave in premalo kilometraže, predvsem pa dva piknika dan prej naredijo svoje. Za vsak slučaj sem se že prej dogovoril za tolažbo v bližnji zidanici.
Po vrnitvi od tam sem se zopet oglasil na ciljnem prostoru. V glavnem že vse pospravljeno, kljub solidni udeležbi pa bi organizatorji brez težav pogostili še več tekačev. Delček tega viška je tako pripadel meni.
Skratka, všeč mi je bilo. Celo tako, da nisem imal časa obiskati starih znancev.
Po telefonu pa sem tam izvedel še 'slabo' novico: kaže, da spet ne bom mogel iti na piknik. Že čakam, kdaj bo tretji. [/b]
Uporabniški avatar
 MatjazV
#20545
Za nami je še eden od lepo organiziranih tekov v Dolenjskem tekaškem pokalu. To je bil že 19. po vrsti, Kostanjeviški tek ob Krki. Proga je bila razgibana in je vodila ob Krki po Dolenjskih gričih. Na cilju so nas pogostili s sadjem, golažem in pijačo. Srečelov je bil bogat, čeprav tokrat nisem imel sreče. Sem pa za zmago v kategoriji dobil taprau Dolenjski Cviček - na zdravje!

V galeriji si lahko ogledate nekaj fotografij
http://www.sportosplet.net/galerija/thumbnails.php?album=198&page=1&sort=na

Lep tekaški pozdrav!

MatjazV

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA