področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

Uporabniški avatar
 davor123si
#31689
To je model 2005, ki je namenjen teku po asfaltu in peščenih poteh;

V HErvisu so znižani iz 27.990,00 na 17.000,00 na to ceno pa sem dobil se 20% pupusta;

superge so super, sam imam bolj ozko nogo in se mi prilegajo tip top;

res dobri copati, sploh za to ceno :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#32069
hm, in kako se obnasajo kej. pise da so za dolge teke. men bi glede na reakcije noge zgleda pasala ena dobro blažena superga za dolge teke, je to to? tam recimo 20,25 km in več recimo?
Uporabniški avatar
 davor123si
#32071
Zivjo,

v trgovini je gospodicna s katero sm se pogovarjal rekla da je to model namenjen rekreativnim tekacem, ki imajo ozko nogo; Z Adiprenom po celem podplatu so superge namenjene kot je rekla tudi oz. predvsem za daljse teke.

Jaz ti iz svojih izkusenj zaenkrat se ne morem povedat o njih nic, ker sm preteku v njih cca 5 km vse skupaj, tko da o ksnih dolzinskih izkusnjah se ne morem govort, bom pa ko bo sneg skopnel zacel mal bolj aktivno, pa ti cez ksnih 14 dni napisem kako se kej obnesejo, ceprav do 20km teka v šusu sigurno se neki casa ne bom prsu;

lp,
Davor
Uporabniški avatar
 MihaPR
#32073
aja, sm mislu, k si govoril o dobrih supergah za to ceno, da so tud ze stestirane :D

nc, bomo pocakal torej se mal :D
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#32085
Jaz sem imel te copate, mal drugačno varianto: adidas supernova cushion in so bili zame najboljši copati do sedaj. Z njimi sem delal kratke, dolge teke, intervale pa tudi na uličarke sem hodil z njimi. V njih sem pretek cca. 1200 km in jih še vedno imam za kakšne gozdne variante. Dobra stabilnost in dobro blaženje ter udobnost. :)
LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA