prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 Snezinka
#58658
Zivjo!

Jaz imam pa en problemcek s svojim imenom. Nanj sem naletela letos na dopustu, ko sem se hotela logirati, pa se nisem mogla, ker tipkovnica seveda ni imela nasih c,z,s -jev.
Tega sem se spomnila zdajle ravno zaradi tega, ker sem spet na racunalniku, ki nima stresic...le da sem na sreco na njem ze bila logirana.

Torej, a bi bilo mogoce, da postanem Snezinka, pa kljub temu ostane moja zgodovina postov enaka...torej da ne startram spet iz nule? Ce to ni mogoce, potem ne zelim sprememb, se pac ne bom logirala kadar bom v tujini.

Pozdravcek,
Snezinka...po sili razmer na tipkovnici :evil:
Uporabniški avatar
 Staša
#58667
Jaz sem si v tujini copy-paste-ala ime iz kakšnega starega posta. Sicer pa, kolikor se jaz spomnim, ni težav tudi s spremembami imen - jaz sem bila na začetku Stasa, pa mi je Ero zgradil streho - je vse ostalo isto!
:)
Uporabniški avatar
 Snezinka
#58672
Oj!

Tole s copy-paste-om si se pa super spomnila!
Ero mi je tako hitro skenslal stresico v imenu, da sem mislila, da se mi sanja...kaj sploh tezim, ko pa sploh nimam nobene stresice :shock: ...

Ampak podpisovala se bom pa se vedno s stresico 8) , ko bom spet na bolj prijazni tipkovnici :wink: .

lp
Snezinka
 Nataša
#58674
Snezinka napisal/-a:Tole s copy-paste-om si se pa super spomnila!


...ampak meni pa tole ni delovalo lani poleti... :cry:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA