prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 JanF
#95532
Jaz imam za maraton Nike Air Zoom Skylon Triax in res nimam pripomb.

Je odlično blažen, hiter, primeren za asfalt in makadam.

Lep pozdrav,
Jan
 damjan10
#95551
Jaz bom tekel v Skylon Triax
Uporabniški avatar
 PUHKO
#95553
Jst bom pa tekel v zoom elite3 ker jih mam lih doma. Je pa še od poškodbe odvisno če bom takrat sploh že tekel... :?
 ALEŠŠ
#95561
Se pravi ,da bistvene razlike med njima ni?
 PPoce
#95584
No .. sta kar precej različna.
Širina - Skylon precej ožji.
Teža - praktično ista - Skylon par gramov lažji.
Stabilnost - Skylon čisto nevtralen -> Elite stabilen.
Občutek na nogi popolnoma drugačen. Elite verjetno malo "hitrejši".
Cena - Elite so 30 Eur dražji.

Na naših Nike testiranjih so bili tekači v povprečju bolj navdušeni nad Elite modelom (ponavadi izjemno zadovoljni).
Upam da sem kaj pomagal,
LD
Uporabniški avatar
 tae
#95601
ALEŠŠ, nisi povedal ali se odločaš za nakup, ali oba modela že imaš in le ne veš kateri bi ti bolj sedel na tekmovanju. Tu se oglašam zato, ker sem imel točno ta dva modela jaz v finalnem izboru za nakup. Za skylona ni bilo moje številke, zato sem vzel elite in sem zelo zadovoljen. Vendar bi bil morda tudi z drugimi, ne vem.
 ALEŠŠ
#95607
tae napisal/-a:ALEŠŠ, nisi povedal ali se odločaš za nakup, ali oba modela že imaš in le ne veš kateri bi ti bolj sedel na tekmovanju. Tu se oglašam zato, ker sem imel točno ta dva modela jaz v finalnem izboru za nakup. Za skylona ni bilo moje številke, zato sem vzel elite in sem zelo zadovoljen. Vendar bi bil morda tudi z drugimi, ne vem.



Odločam se za nakup.
Uporabniški avatar
 tae
#95610
Potem moraš obvezno oba modela probati na nogi in vsaj nekaj metrov preteči.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA