Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 janezu
#165333
samo ne vsi :D :( še 6x do konca lige 1.mesto je še čist odprto,vendar so za jutri idealni pogoji,nič ne drsi (shojen novi sneg) pa še vroče ne bo.zmenit se mormo,kdaj obiščemo štajerce,da ne bo prej konec lige. se vidmo jutri ob 9.30 v bundah :D lp ju
 marjan
#165337
janezu napisal/-a:...zmenit se mormo,kdaj obiščemo štajerce...

Letos sicer ne obiskujem ligo Kališče, na Pohorje bi pa šel. Odgovarja mi 18.01.

lp
Marjan
 TONEK
#165390
Sva že dva za ta datum.
Pa enga srečnega in zdravega želim vsem gorskim tekačem.
lp Tone
 janezu
#165539
18. je po anketi pri -12 stopinj kar pravi datum za obisk pohorja(en teden po lisici)pogoj je seveda vsaj en start na ZLK,sicer boš uvrščen samo na ZLP.trenutni kandidati stojan, miha j., božič ml., tone, marjan, vlado, ale, majk, ju. o odhodu se še zmenmo,pogoj pa je dobra cesta,še bolj pa :D volja LP ju
 marjan
#165545
janezu napisal/-a:... 18.01 je kar pravi datum za obisk zimske lige Pohorja...


Super, sem zagotovo zraven :D . Pazite se sedaj Štajerci, Gorenjci smo doma v hribih :wink:

lp
Marjan
Uporabniški avatar
 jonas
#165547
spremljamo vašo ligo :wink: škoda da se naši termini pokrivajo, sicer bi že prišli,... če ne to sezono pa drugo 100%

bi pa bilo res lepo če se nam boste res 18.1. pridružili, bodo takrat dvojne točke, tako da bo za kvantiteto in kvaliteto poskrbljeno :idea:

s to prijavo bi vam in nam zelo olajšali delo, tako da se številke izdelajo vnaprej, pa še na mrzlem ne bo potrebno pisati :lol:
http://spreadsheets0.google.com/viewform?key=pt2N8_gPQDHMyO1fMK5reIQ

upam da se vidimo in pozdrav iz štajerskega konca :wink:
 janezu
#166254
pogoji na ogledu odlični-ni ledu,trdo,ni vroče,čeprav je bila inverzija,spodaj -16,zgoraj -3 :D podobno zna biti tudi jutri ob 9.30,bo pa že manj mraz, se vidmo LP ju
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#166325
Jutri razmišljam, da bi se spet pojavil na Kališču. Zanima me kakšno je stanje podlage. Ali drsi oz. ali inov-ke (Mudroc) primejo brez spikesov.

Ker nazadnje me je čisto ubilo, ker mi ni čisto nič prijelo in sem potem napredoval že bolj po kolenih (palice so se tudi zlomile).
Uporabniški avatar
 iverson
#166334
Na tvojem mestu, bi dal spikes-e gor ker tam v okolici sedla je kar žurka.
 janezu
#166341
tko kot pravi iverson, za gor pa tut inov-ke niso slabe. igy je danes za stavo šel s plavutkami,pa vode tut v potoku ni, samo led.bomo jutr vse doživel :D lp ju
Uporabniški avatar
 GORSKI KOZEL
#166439
janezu napisal/-a:18. je po anketi pri -12 stopinj kar pravi datum za obisk pohorja(en teden po lisici)pogoj je seveda vsaj en start na ZLK,sicer boš uvrščen samo na ZLP.trenutni kandidati stojan, miha j., božič ml., tone, marjan, vlado, ale, majk, ju. o odhodu se še zmenmo,pogoj pa je dobra cesta,še bolj pa :D volja LP ju


Ja pa midva Rok in Klemen Markuš bi šla tudi.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA