Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#224527
Iztok in ekipa :clap: :clap: :clap: !!!

Vsekakor zelo zanimiva in težka tekma! Tisti, ki boste imeli "jajca" in se podali na štart pa :cast1: :cast1: :cast1: !

Morda se pa ponovno znajdem ob progi s kakšno dobro založeno okrepčevalnico. Za kaj več pa tokrat nimam jajc :oops: !
#224533
Čestitam !

To pot je organizator pripravil "ubijalsko" varianto "preživetja". Iz izkušenj lanske poletne variante mi v glavi znova odmeva "...preživeti, preživeti,..." Priznam, da je to resnični izziv celotne sezone. Ne vem, ne vem, če me je "toliko v hlačah" ?

Izziv kot SLO :laola CUNAMI :laola

LP, Dare
#224541
OLE napisal/-a:Ne vem, ne vem, če me je "toliko v hlačah" ?

Izziv kot SLO :laola CUNAMI :laola

LP, Dare


No, če bo treba, pride navijaška ekipa štrikec od hlač gor držat, da se ne boš v njih zgubil :wink:
#224544
AVI napisal/-a:Proga je pestra in "strahospoštovanja" vredna... :shock: .....ja, po domače povedano je zaje****.... :lol: :lol:



Hmmm, "kapo dol" tistim, ki se boste tega lotili :shock: Morda pa bom kje ob progi... :laola
#224548
OLE napisal/-a:Čestitam !

To pot je organizator pripravil "ubijalsko" varianto "preživetja". Iz izkušenj lanske poletne variante mi v glavi znova odmeva "...preživeti, preživeti,..." Priznam, da je to resnični izziv celotne sezone. Ne vem, ne vem, če me je "toliko v hlačah" ?

Izziv kot SLO :laola CUNAMI :laola

LP, Dare


Dareta pa podplati srbijooooooooo :clap: !

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA