Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#229061
V zadnjem trenutku se prijavljam in ugotavljam da ni informacije kam naj plačam (TRR) in tudi ni nobenega telefona. Izpolnil sem le prijavnico na netu.
Ima kdo kako info - oz. kako ste plačali štartnino?
Hvala za odgovor.
LD,Boštjan
#229290
Lepo število prijav (24).
Upam, da se še pomnožijo.

Priprave potekajo, ja ---
le da moje vsebujejo plantarni fasciitis.
No, to je ena redkih stvari, ki je doslej še nisem imel. In mi tudi ni bilo žal :mrgreen:
Vstopil sem v najmanj štiridnevno pavzo, potem pa da vidim, kateri terapevt ponuja več bolečin :lol:
#229307
Kar smo odtekli smo odtekli. Zdej še par razgibanih in relativno kratkih tekov pa malo kolesa.
Grickam energijske bombone ride shots (od PowerBara) da se jih navadim. Vceraj sem si prvic v žiljenju pobril noge - majstri pravijo da se pocutis kot da si 5kg lažji :). Bolj za to da me bo lažje masirat.

LD
#229532
Na prvem TS sem bila ob trasi, na drugem TS sem tekla .....na tretjem pa kot vse kaže vas bom spremljala preko interneta :? .

Ole, ZdravkeC in ostali pazite nase,
predvsem pa uživajte v lepotah naše lepe Slovenije in srečno do cilja :laola !
#229635
Še par dni pa bo.Upam, da se spočijete in da vam bo vreme služilo, ravno tako celo telo.
V četrtek bom visel na računalniku, v petek pa grem v živo vspodbujat legende, ki so se odločili za ta podvig. Mal pijače v hladilno torbo pa kako banano s sabo pa seveda dobro voljo sigurno vzamem s sabo, da vam jo podelim. Se vidmo!
#229776
Jaz se pripravljam, kot da bom laufal sedem dni
noga pa še za en dan ni ...
Malo se piše v tej temi.
Avi mi je poslal po emailu rute in sem kar nekaj cajta popisoval kraje, kjer se teče.
Se vidimo ...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA