Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#277572
Ojla,

Nama z Lili je pa letos uspel podvig - prepričala sva namreč sina Žiga, da imamo skupaj trojko (sicer takratko). :clap:

PS Če nas bo kdo na teku srečal bi bila dobrodočla kakšna vzpodbudna beseda Žigetu... :--
#278921
mazi napisal/-a:Ojla,

Nama z Lili je pa letos uspel podvig - prepričala sva namreč sina Žiga, da imamo skupaj trojko (sicer takratko). :clap:

PS Če nas bo kdo na teku srečal bi bila dobrodočla kakšna vzpodbudna beseda Žigetu... :--


Živjo Matjaž!
čestitke ! A greste n 28? jaz pa nimam trojke :(, sem mislila, da me bo cvetenje zdelovalo ampak sem ok. bom pa navijala!!!

Srečno in pozdravi tudi Lili, papa, Mojca
#278942
Ojla,

Mojca hvala za želje... (gremo pa na ta kratke - je že to uspeh, da gre Žiga zraven... :clap: )

LP
mojA napisal/-a:
mazi napisal/-a:Ojla,

Nama z Lili je pa letos uspel podvig - prepričala sva namreč sina Žiga, da imamo skupaj trojko (sicer takratko). :clap:

PS Če nas bo kdo na teku srečal bi bila dobrodočla kakšna vzpodbudna beseda Žigetu... :--


Živjo Matjaž!
čestitke ! A greste n 28? jaz pa nimam trojke :(, sem mislila, da me bo cvetenje zdelovalo ampak sem ok. bom pa navijala!!!

Srečno in pozdravi tudi Lili, papa, Mojca
#279017
mazi napisal/-a:Ojla,

Nama z Lili je pa letos uspel podvig - prepričala sva namreč sina Žiga, da imamo skupaj trojko (sicer takratko). :clap:

PS Če nas bo kdo na teku srečal bi bila dobrodočla kakšna vzpodbudna beseda Žigetu... :--

Gasa Žiga! :laola
#302550
k86rt napisal/-a:Še en ki išče trojko za 29 km. tempo priblizno 4.40 po ravnem. do sedaj sem odtekel 4 polmaratone zadnje tri v času 1:40. grem tudi počasneje, do 5.00 ;) pa naj se javi-ta če kdo želi...

uff..težka bo....poglej datum in boš ugotovil, da je tvoja trojka že v cilju :wink:
#302597
Matic78 napisal/-a:Pozdravljeni,

vsi ki iščete sotekače jih lahko mogoče najdete v bazi iskalcev na uradni strani prireditelja http://www.pohod.si.

LP


Običajno se iskalnica odpre tudi na :TF) , verjetno bo tudi letos tako. Iskalnica na uradni strani je dobra in koristna zadeva, a (zaenkrat) še ne nudi velike izbire :roll: .
Sicer je pa tole še lanska tema, letošnja je na viewtopic.php?p=302589#p302589 :!:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA