Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6626
Pozdrav!

AndrejaT. napisal/-a:5rca, dobr, da ne ve, da je ta slikca izpred dvajsetih let!


:-) No, potem je lahko 'original' samo se lepsi, ce ima slika dvajset let. :) 8)
Vsekaor pa ne bomo zabusavali v soboto. Vsaj dopoldan ne.
:wink: 8)

lp, oranzni slon
 Bor4
#6629
Sporočam, da smo že formirali ekipo.

LP
Uporabniški avatar
 Boštjan
#6651
Še dva iščeva 3. člen na 12 km. čas okoli 55 min.

LP
Uporabniški avatar
 5rca
#6652
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
AndrejaT. napisal/-a:5rca, dobr, da ne ve, da je ta slikca izpred dvajsetih let!

:-) No, potem je lahko 'original' samo se lepsi, ce ima slika dvajset let. :) 8)
Vsekaor pa ne bomo zabusavali v soboto. Vsaj dopoldan ne.
:wink: 8)
lp, oranzni slon


seveda je original velik lepši :lol: boš presenečen :shock: v soboto :!:
te pa prosim, da mi Andrejke ne uničita, ker jo bomo še rabile njene tekaške prjatlce :!: :wink: :lol: :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 Matevz
#6653
Še zadnja priložnost:

28 km v zmerno hitrem drncu lahko tečeš v izborni družbi dveh mladeničev (bolj ali manj mladih - odvisno od perspektive) kakšnih 4.15-4.20 na km v skupnem času okrog 2 ur ali malo čez. Lahko gremo tudi malo počasneje, saj na dol se da prilagoditi.

Če kdo pozna koga, naj ga prosim usmeri na moj telefon 070-333369

Pripis malo kasneje:
Sem že našel enega, tako da je ponudba potekla. :D
Nazadnje spremenil Matevz, dne 04 Maj 2004, 11:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 5rca
#6656
Slonček...preberi tole spodaj ... vas iščem med prijavljenemi, pa vas ni?!?

Spoštovani tekači!

POSEBNO OBVESTILO! Zaradi izpada na informacijskem sistemu so bile izgubljene vse prijave na tek trojk, oddane preko spletnih strani med 30. aprilom zvečer in 3. majem zvečer (3 dni - okoli 130 prijav). Zaradi neljubega dogodka vas prosimo (v kolikor ste se odločili za sodelovanje na Pohodu 2004), da preverite, če je vaša prijava na naših spletnih straneh. V primeru da je ni, jo prosim oddajte še enkrat. Rok za oddajo prijav preko interneta smo zaradi nastale situacije podaljšali do 6. maja do 12. ure. Prosimo, da obvestite vaše kolege tekače, za katere veste, da so se tudi prijavili na Pohod 2004, da tudi oni preverijo svojo prijavo. Pozivamo vas, da tudi zaradi neljubega dogodka še v večji meri svoj CC čip, majico in štartno številko dvignete že pred soboto. Izognite se gneči v soboto in materiale prevzemite že petek 7. maja od 10. do 18. ure na Timingu (Staničeva 41, Ljubljana).

Športni pozdrav,
ekipa Pohod 2004
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#6660
Glede na to, kaj je napisala 5rca, je treba pogledat resnici v oči-prvi del naklada, tako, da komaj odvažajo, drugi del pa morata moja sotekača vzeti resno, drugač bojo moje prjatlce zelo hude.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6664
Pozdrav!

AndrejaT. napisal/-a:Glede na to, kaj je napisala 5rca, je treba pogledat resnici v oči-prvi del naklada, tako, da komaj odvažajo, drugi del pa morata moja sotekača vzeti resno, drugač bojo moje prjatlce zelo hude.


He, he, bomo videli ali 5rca naklada. :-) Dvomim, ker se mi zdi ena taka resna punca. ;-) Za drugi del je pa tako, da ravno pocitek po kosilu ne bomo izvajali. 8-)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6665
Pozdrav!

5rca napisal/-a:Slonček...preberi tole spodaj ... vas iščem med prijavljenemi, pa vas ni?!?


Sem ze ustrezno ukrepal. :-) Se zgodi tudi v boljsih familijah. 8) :-) :roll:

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#6667
Hej slonček, pa ti si človek akcije!
Hvala!
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6705
Pozdrav!

AndrejaT. napisal/-a:Hej slonček, pa ti si človek akcije!
Hvala!


:D 8) Za soboto bomo zgleda rabili rokavcke, palvutke, masko in znorkelj. Ampak tole sodi ze bolj pod rubriko 'standardna' oprema za tek trojk. :roll: :wink:

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#6708
ZNORKELJ = ???? :?: :shock:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6710
Pozdrav!

AndrejaT. napisal/-a:ZNORKELJ = ???? :?: :shock:


:lol: Cev skozi katero dihas, ko imas glavo z masko vred pod gladino. :wink: :) Vsekakor upam, da bodo organizatorji poskrbeli za zadostno stevilo resevalcev iz vode, pardon blata. Za tezje primerke, kot smo naprimer sloni bi lahko pripravili tudi kaksen traktor. :roll: :) 8)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 5rca
#6720
AndrejkaT ... slončk je mislil na ŠNORKELJ :lol: vsaj potapljači mu tako rečejo :roll:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6884
Pozdrav!

5rca napisal/-a:AndrejkaT ... slončk je mislil na ŠNORKELJ :lol:


Ejga, tole je pa ze skoraj debata za gospoda Toporisica. :) :roll: No, morda bomo imeli pa celo malo srece in bo vsaj se dva dni gor drzalo. :-)

lp, oranzni slon
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA