Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
 snezni_tekac
#36642
miro napisal/-a:Fantje preden se dogovorite se zmenite okoli letnic rojstva, če ne mislite teči v mešanih trojkah!
Lp
Miro


Dobra pripomba.

Evo jaz sem 1964 letnik, lahko pa sem tudi mlajsi.

Po vzdrzljivosti in ciljih si itak lahko dam tam nekje okoli 33 ali se manj...
Kaj je zdaj Tex je ekipa ali ni...
Se bojis da bo treba dati za pijaco ko bomo tako dobri?
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36643
Ej, sneženi človek daj ti mene koling, če oni ne bojo zato, jaz sem še zmeraj za akcijo.Pol pa kar bo pa bo, jaz sem za to!
Pol pa samo še enga nek pobereva spotoma do štarta pa smo trije mušketirji :lol: :wink: .
ČAO!
 tex
#36648
Torej. Jaz sem letnik 61.
Bi raje vzel snežnega - se je najprej javil.
Sam nisi pa nobenega maila odpisal- si dobil kakšen mail od mene?
Lahko mi pošlješ GSM ali kaj. Če želiš lahko tudi s Tomažem saj še nič ni dogovorjeno.
Si pa tudi jaz želim, da se že enkrat zmenimo pa da vsi vedo pri čemu smo.
Torej: si za v ekipo? Pošlji kakšen email.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36667
Tex če ne bo nič kaj dogovorjenega potem se lahko kar name obrneš.Saj se bom prilagodil vašemu tempu dont vori bi hepi :lol: .Nisem ala Kejžar, čeprav ne bi biloslabo :lol: :lol: , al pa gebre selasi :lol: , al pa bekele :lol: :lol: .
No, šalo na stran.
V rubriki kontaktni člani tekaškega foruma imaš moje podatke, kontaktne in se lahko domenimo če ne bo z ostalim nič.
Tako, da ponudba najboljšega soseda 8) še zmeraj velja :wink: .
ČAO!
 snezni_tekac
#36722
Pubeci jaz sem na voljo za 29km na voljo, 28km za tekom pa se eden za iztek do prve gostilne na pivo ( ali lahko lasko ali uni ali union meni je vseeno nisem prehud napsrotnik globalizacije ). MOj GSM je 041 740 082.

Kar se tice tekme ne vidim problema se dobimo v soboto ob tej in tej turi tam pri obalcilnih sotorih pa se segrejemo skupaj.

Ce pa bo kaksen 14 dni prej se cas za kaksni spoznavlani trening pa se tudi lahko kje dobimo na kaksnem kraju kjer je klima tekasko gozdna....
 tex
#36733
Torej smo ekipa- s snežnim tekačem. Se dobimo na tekmi. Se tudi kaj slišimo.
Torej Andrej sorry- časa je še dovolj.
LP
 And®ej
#36783
tex napisal/-a:Torej Andrej sorry- časa je še dovolj.
LP


Ni problema.

Tomaž, če se javi še kakšen se lahko zmenimo za trojko? Pa še malo za orientacijo sem 72 letnik.

Lep dan še naprej,
And®ej
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36818
No Andrej sva že dva še tretje švic mušketirja rabiva :lol: :lol: .
Potencialni kandidati, javite se! :lol: :wink: Al pa kandidatka, to tudi ne bi bilo slabo :wink: .Saj ne bomo leteli kot rakete pod kozolcem :lol: .
Častna forumovska :wink: .
Andrej tukaj je moja gsm:040-236-081.Lahko pa me tudi kontaktiraš na ZS in se dogovorimo za vse podrobnosti.
No jaz sem pa letnik 69* plemenita loza :lol: :wink: .
ČAO!
 snezni_tekac
#36829
tex napisal/-a:Torej smo ekipa- s snežnim tekačem. Se dobimo na tekmi. Se tudi kaj slišimo.
Torej Andrej sorry- časa je še dovolj.
LP


OK smo v navezi preko mail-a ali mobilcev...
Prijetno na treningih in seveda veliko idej za tekaske avanture...
PS
Kdo bo prijavil ( ali se lahko kar na tekmi )?
CE ni guzve lahko tudi na tekmi...Pa za kaksno ime team-a se lahko se spomnite...
 tex
#36861
Bom jaz prijavil. Nastopili bomo pod tekaški forum.
 snezni_tekac
#36868
tex napisal/-a:Bom jaz prijavil. Nastopili bomo pod tekaški forum.

Odlicno kar popularizirati medije teka med siroke ljudske mnozice...
Eno majico si mora zrihtati...se da kje dobiti kaksen logotip ali majica s to
Coca-Cola style oznako?
Prav simpaticna je.
Uporabniški avatar
 mare
#36979
Kaj ko bi šli kam drugam klepetat ali pa na zasebna sporočila. Tukaj ste za eno trojko sestavit porabili 2 strani, pa še niste nehali. Organizatorju bom pisal, da vas prestavi v kategorijo stare babe. Predlagam, da se tu objavi samo kaj iščeš (hitrost, kategorija, kontakt)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#37328
Pozdrav!

8) Dvojec brez krmarja isce. :) Kaj isce? ;) Osebo zenskega spola, ki bi prikrmarila trojko na tromostovje. :) Dvojec zmore cas okoli 65 minut (morda tudi kaksno minuto manj, ce je nujno), kar seveda ni pogoj ali obveza, saj dvojec tece na trojkah iz cistega veselja do teka. :) Podrobnosti o lanskem teku bi morebitnim kandidatkam lahko podala AndrejaT, ki je bila lani zelo v skrbeh, kaksno ekipo je dobila v vodstvo. :) Kako se je koncalo pa lahko preberete v lanskih zapisih. ;) :D Skratka, isce se ena dobra dusa, ki rada tece v trojkah, ki so najboljsi par. :!: :)

lp, oranzni slon

p.s.: 8) Obljubim, da ne bom cvekal celo pot. :) Obljubim :!:
 Nataša
#37331
mare napisal/-a:Kaj ko bi šli kam drugam klepetat ali pa na zasebna sporočila. Tukaj ste za eno trojko sestavit porabili 2 strani, pa še niste nehali. Organizatorju bom pisal, da vas prestavi v kategorijo stare babe. Predlagam, da se tu objavi samo kaj iščeš (hitrost, kategorija, kontakt)


ah dej no Mare, kaj ti vedno neki sitnariš, pa nej kokodakajo, sej so čist simpatični :lol: :wink: :wink: :wink: To je tko kot če omare sestavljajo, vedno jih je pet pa vedno prej tri ure debatirajo, kako bodo nekaj naredili, potem pa so že zmatrani od debatiranja pa grejo na pir. :wink: :wink: :wink:

sori za tale intermezzo :oops: pa ne me zdej kregat, kakšne smo pa babnce pa tko naprej, noooo :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA