Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 mare
#5976
Magnitude napisal/-a:Hahaha hehehe, deklice do 30 let? Hm, zanimivo... :D

Jaz ne vem kaj sem, ker se ne spoznam na te kategorije; če štejejo leta, sem pa 27 let mlad. Potem rabiva še enega in se prijavimo oziroma kako to gre?


Magnitude žal mi je. Nisem vedel za tvoj odgovor pa sem se včeraj na Cooperju zmenil z dvema tekačema, tako da name žal ne moreš računati. (Sem ti pa že prej poslal zasebno sporočilo - ali ni prišlo do tebe?) Mi je kar malo žal, ker se mi zdi, da sva imela precej podoben tempo, moja dva nova pa sta nekoliko bolj ambiciozna in se mi zdi, da bom moral iti spet čisto do konca.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#6004
Hoj,

pravkar se mi je porodila IDEJA! :idea:

Verjetno vsi forumovci ne boste šli na trojke. Če kdo omahuje zaradi težke proge in preveč kilometrov, bi se lahko zmenil drugače.

Saj ni nujno, da vsi tečemo v registriranih trojkah. Včeraj sem listala po zgibanki in ugotovila, da se lahko prijavim na katerega od pohodov (npr. 6 km, čez Rožnik do prešerca) in GA PRETEČEM :!:

Bi še kdo šel z menoj? Zeloooo pooočasi!
Mojo končno odločitev vam povem danes zvečer, ko se vrnem od Mateje!

Vabljeni!!!!!![/code]
Uporabniški avatar
 Magnitude
#6007
Nisem dobil mesidža, se zgodi, no problemo... Se pravi sem spet sam samcat, v nepregledni množici tekačev in žicam za dva tekača, oziroma se jaz priklapljam k dvema.
Uporabniški avatar
 polžek
#6151
Kdo je za, da bi šli progo pogledat.Sporočite kdaj imate čas!
Uporabniški avatar
 ero
#6163
hoj

polžek napisal/-a:Kdo je za, da bi šli progo pogledat.Sporočite kdaj imate čas!


v sosednji temi se ravno dogovarjamo o tem - ta četrtek ob 18h na Urhu, potem pa do observatorija in nazaj. torej vodeni ogled najbolj zanimivega dela 12km proge, kakih 7,5 km. ostane le še del po ljubljanskih ulicah, ki pa ga boš lahko užil v soboto, 8. maja :)
Uporabniški avatar
 pia
#6178
Končno prijavljena prva ŽENSKA trojka pod imenom TF 3 :lol: ! Enko smo (kot se spodobi) s spoštovanjem prepustile Erovi trojki, vse ostale cifre pa čakajo na uporabnike :shock: . V četrtek na Urhu bo idealna prilika za (do)končno sestavo ekip. Pa čimveč ženskih trojk, prosim!!!
Uporabniški avatar
 Magnitude
#6180
Koliko TF* ekip pa se pričakuje?
Uporabniški avatar
 miro
#6186
Na dolgi progi je že tudi prijavljena trojka MMT-Forum, ki bo imela zelo hudo konkurenco v mešanih trojkah.
Lp
Miro
 aleksander
#6204
Če že ime trojke ne bo spominjalo na TF,bova pa dva člana tekla v dresih TF in upava da nama bo oproščeno :oops: :oops: :oops: .
Se vidimo na daljši progi-mešana trojka.

LP
 jurček
#6208
HOJ,

vidm da ste že vsi naspidirani in da komi čakate štart. Jaz sem pa praktično še čist zelen, kar se tiče tekaških tekmovanj. Enkrat pa je treba začet, pa vam zato pišem: če bo katera od počasnejših ekip na 28 km v zadnjem tednu ostala brez kakšnega člana, lahko vskočim pod pogojem, da nimate prevelikh tekmovalnih apetitov. Kajti glede na moje stanje teško iz sebe iztisnem več kot 2 uri 30 minut (po moji oceni). Jaz sem se odloču da bom ta tek odteku, če ne drugače pa izven konkurence, če pa lahko komu pomagam rešiti trojko sem na razpolago.[/list]
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6218
Pozdrav!

mojcej77 napisal/-a:Verjetn bom kr neki hodila vmes.
A je kje kdo, ki bi šel z mano?
Na iiiiiiiiziiiiiiiiiiiiiii!!!!
m


Dva isceva eno, ki bi bila pripravljena na avanturo imenovano 1:10 za 12 km. Solidarnost zagotovljena, v primeru obojestranske naklonjenosti mozno sodelovanje tudi v bodoce. :-)
 dragons
#6221
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

Dva isceva eno, ki bi bila pripravljena na avanturo imenovano 1:10 za 12 km. Solidarnost zagotovljena, v primeru obojestranske naklonjenosti mozno sodelovanje tudi v bodoce. :-)


Jaz mislim da letos 1:10 na 12km ne bo glih na izi.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6223
Pozdrav!

dragons napisal/-a:Jaz mislim da letos 1:10 na 12km ne bo glih na izi.


No, trasa je enaka, kot lani in ce bo vreme vredu in ne bo blata ravno do kolen in ce se clovek vredu pocuti, ter ima se solidno ekipo ob sebi je vse mogoce. :-) Saj ves, v stilu, kaj pa otroci vedo kaj je to 500 kg. ;-) No, cilje je treba nekam postavit in zelo vesel bom, ko bomo v cilju ne glede na cas. Je pa res, da vse skupaj ni ravno sprehod po kosilu v nedeljo. :-)

LP
 dragons
#6227
Moje prejšne sporočilo nima namena razvrednotiti tvojega rezultata ali cilja temveč opozoriti na dejstvo da je letos proga daljša za 1600m.Proga je spremenjena na trasi kjer zapustiš Golovec. Veliko uspeha na teku trojk želim tebi in tvoji ekipi.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA