Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 Barb
#39062
Analiza bo potekala v Restavraciji Via Bona na Tbilisijski 59 :arrow: kje to je, si lahko ogledate na njihovi spletni strani :roll:

Dogovorila sem se, da bomo imeli prostor na terasi.

Analiza naj bi se pričela nekje ob 11:30.

Kar se hrane tiče :arrow: ob sobota in nedeljah imajo prav tako kosila (vsak lahko izbira med nekaj jedilniki :arrow: cena od 1.200,00 do 1.800,00 sit) ali pa imamo na voljo hrano po jedilniku oziroma tudi pizze.

Prav tako sem jih opozorila, da je najbolj pomembno, da najprej poskrbijo za dozo B vitamina :D :wink:

Torej, :arrow: se vidimo :wink:
Uporabniški avatar
 alan
#39079
...a sele ob 11.30? :roll: Lahko bi kaj prej ker bo itak dezevalo, pa noben ne bo tekel... :twisted: V tem primeru tudi terasa ne pride v postev... hmmm... pa tudi B-vitamina ne bomo potrebovali :shock: Kaj bomo pa potem analizirali :?: :twisted: :ignore: :--

:D :D :D

...Barb... :cast1: :cast1: :cast1:
Uporabniški avatar
 Barb
#39081
:twisted: :twisted: :twisted:
Da ne bodo sledili ukrepi :twisted:
Ubogat Mamo Šeflo :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#39092
Barb napisal/-a::twisted: :twisted: :twisted:
Da ne bodo sledili ukrepi :twisted:
Ubogat Mamo Šeflo :wink:


Ja Alen ima prav, kaj pa če bo dežek padal :lol: , a pol ne bo nč z B-vitaminčkom :lol: .
ČAO!

Oh, mati ŠEFLA,
piva bi,
oh, mati ŠEFLA
piva bi, :lol:

( Ivan Tekaški PRESS - Vrhnika )
Uporabniški avatar
 MihaPR
#39099
Če me spomin ne vara je vse pod streho :)
Uporabniški avatar
 klaudi
#39104
Ja, se mi zdi, da je res vse pod strho. Fajn lokacija.
Uporabniški avatar
 Barb
#39109
klaudi napisal/-a:Ja, se mi zdi, da je res vse pod strho. Fajn lokacija.

Če bo pa sonček,bo pa odprto.....že vse zmenjen :P :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#39117
Barb napisal/-a:
klaudi napisal/-a:Ja, se mi zdi, da je res vse pod strho. Fajn lokacija.

Če bo pa sonček,bo pa odprto.....že vse zmenjen :P :wink:


Tako rožco bi pa jaz skoz zalival v zahvalo za dobrosrčnost, ki jo izkazuje.In neb nkol ovenela :oops: :oops: :lol: 8) .
ČAO!
Uporabniški avatar
 Dule
#39145
tomaz.zupancic napisal/-a:Tako rožco bi pa jaz skoz zalival v zahvalo za dobrosrčnost, ki jo izkazuje.In neb nkol ovenela :oops: :oops: :lol: 8) .


Tomaž se mi zdi da ta rožca ob vodi raste tako da ne rabi dodatnega zalivanja.. :roll: :wink: ..no ne vem no :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA