področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#8924
Ali sem kdaj pomislil na natančen pomen besede spoznanje?Vem da prihaja iz poznati, ponovno poznati.Ogledati si od blizu, z obnovljenimi čustvi dojemati, kar se mi je zgodilo dobrega, lepega.To je tako, kot prebereš najlepšo in najboljšo knjigo.In vsakič, ko jo prebiraš je tako kot da bi jo prebral v prvo.Vračam se na kraj, ki me je očaral, kakšna izredno lepa tekaška proga, ki mi daje kar atomsko energijski naboj.Da bi kar gore premikal, ko sem v gorah ali v dolini.Nehvaležneži pa se odrekajo velikim radostim.Skratka pojem, vriskam ob najmanjši priložnosti, ki se mi ponudi.Zahvalim se za vse malenkosti, ki sem jih doživel, ko sem kje tekel.In si rečem, pravilno si se odločil.Le tako naprej!
Pravijo, da pride sreča med spanjem.Pregovor je zelo moder.
V vsakem dnevnem času si ponavljam: " Moja sreča je v meni samem, ko sem v naravi ko tečem, ko se skratka gibam uživam v gibanju in tako naprej."
Kadar se sprašujem, kako bi se prerodil, sem že na pravi poti.Ne oziram se več v preteklost, rečem si , da sem drug človek ko tečem.
Ne izgovarjam se, da nimam časa ( čeprav ga kdaj resnično nimam zaradi oblike dela - NUJNO ZLO ) marveč poskusim raje premisliti, kje bi lahko še našel dragocen trenutek ali dva za soljudi, reči in opravila, ki so mi najbolj pri srcu.RES NIMAM ČASA? MOTIM SE: "Imam ga, in to celih 24 ur na dan.Samo razporediti si ga moram čimbolj racionaln, kakor se pač da. NO SEDAJ PA DOSTI BLA, BLA, BLA.Sedaj pa adjamo na spavanac.Ker jutri je zopet nov dan, novi treningi nova doživetja.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA