področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Bajsi
#8543
Fotr napisal/-a: ne pa da slavimo nekega balkanskega plejboja in diktatorja...ni vreden besed.


Helou!
Nekaterim pa nekaj pomeni. Pa čeprav je mogoče to res bil.
Živi, in pusti živeti!
Uporabniški avatar
 Fotr
#8544
Bajsi napisal/-a:...Nekaterim pa nekaj pomeni. Pa čeprav je mogoče to res bil. Živi, in pusti živeti!


Če bi vse politikante, ki nekaterim nekaj pomenijo, dali na forum, bi bil tale forum poln rdečih zvezd, hakenkrajcev, križev, lun, srpov in kladivov in ostale šare. Nekaterim tudi Dolfi nekaj pomeni, pa ga ne dajo med tekaške zadeve!
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#8545
Pozdrav!

Fotr napisal/-a: ne pa da slavimo nekega balkanskega plejboja in diktatorja...ni vreden besed.


8) He, he, Fotr, tukajle je bila poanata drugacna. Stafetna palica je naredila za tek vec kot marsikateri politikant. He, he, veliko se je teklo, pa tudi vozillo itd... Predstava v BG je bila en velik sporten dogodek. In potem je se s svojo smrtjo za LJ naredil zelo veliko. Po vecini trase PST so razni kolektivi in posamezniki zasadili po 88 dreves v njegov spomin in sedaj lahko trimcamo tudi v najvecji vrocini po hladni sencki.
Skratka, Tito je poleg politike neuvrscenosti (anadale Natasa) zelo veliko naredil za rekreativni sport.
Govoril sem. 8)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 vancy_10
#8569
Kaj pa je to DAN MLADOSTI??? :roll:
Uporabniški avatar
 Filipid
#8571
Za to si pa ti še premlada da bi vedela :-- . Včasih ko smo še hodili v šolo smo bili na ta dan frej :lol: in smo šli v disko žurat :juhuhu: :piti: . Sam ta prvu smo moral v šolo na proslavo. Pa tudi štafeta je bila. Še sam sem jo enkrat nosil.

_________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Nazadnje spremenil Filipid, dne 25 Maj 2004, 21:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 H2O
#8572
hmmmmmmmm, najprej sem si rekla: "I am out of here!" če me zastopite. pa moram vseeno pritrdit bajsiju in slonu. si ne morem pomagat. nastopala sem na tistem štadionu pred tolk in tolk leti in bila takrat nase zlo zlo ponosna, da sem bila izbrana v ekipi ritmičnih gimnastičark.
ob vsakem 25 maju se spomnim tistega tedna, preživetega v beogradu.
Uporabniški avatar
 guinness
#8575
mojcej77 napisal/-a:hehe...štoparski vodnik...ga bo treba še enkrat v roke vzet...

dvainštirideset...

hmmmmmmmmm....kok km je že v maratonu...
:shock:

m



a ni 42.2 km Slika
Uporabniški avatar
 vancy_10
#8577
dan mladosti za vas ne pomeni vec! :-- vi ste ze stari!!js mam dons praznik!!!!lp
:-- :-- :--
Uporabniški avatar
 tini
#8580
Cestitke ob dansanjem dnevu mladosti vsem clanom TF tudi z moje strani!!! :)

http://www.titoville.com


LpTini
Uporabniški avatar
 ales
#8588
H2O napisal/-a::D pred 500 leti sem na ta dan nastopala na štadionu v bg, z gručico ritmičnih gimnastičark. blo luštn :D sam mal treme sem imela :? :?


Ej kdaj si pa ti bila na zaključku štafete? Jaz sem bil tam leta 81 in je bil tudi en super teden druženja v kasarni in po Beogradu.
Uporabniški avatar
 Filipid
#8593
MI SMO TITOVI, TITO JE NAŠ.
 dpop
#8594
tolk govora o nekem Titeju...

kdo pa j ebil ta TITO...

ime mi nic ne pomeni

LP Darko

P.S. pa kratko razlago prosim.... (plava kosa PRESS)
Uporabniški avatar
 5rca
#8658
guinness napisal/-a:
a ni 42.2 km Slika



NI :wink: je 42,195 km :lol:
Uporabniški avatar
 Dule
#8663
dpop napisal/-a:tolk govora o nekem Titeju...

kdo pa j ebil ta TITO...

ime mi nic ne pomeni

LP Darko

P.S. pa kratko razlago prosim.... (plava kosa PRESS)




meni tudi ne

LP
Uporabniški avatar
 Matej
#8669
Ne vem, če smo na TF to že obdelali, ampak štorija zakaj je maraton dolg ravno 42,195, je prav zanimiva.

Maraton naj bi bil dolg 42 km, vendar ko so l. 1900 (upam, da je letnica točna) na 2. olimpijskih igrah v Londonu trasirali progo teka, je pač zneslo, da je bila razdalja od častne kraljeve lože, kjer je bil štart, do cilja na stadionu, natančno 42,195 km.

Hecno!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA