področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 raziskovalec
#147209
Čestaie vsem, pa kaj na golado pridi, pa kašen PST organiziraj, al pa sam uživaj, koker ti paše.
Uporabniški avatar
 Staša
#147264
Timu VSE NAJBOLJŠE!!!

Se strinjam z Raziskovalcem tole s PST.

Lahko bi imeli svojo kategorijo vozičkarjev.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#147270
Staša napisal/-a:Timu VSE NAJBOLJŠE!!!
Lahko bi imeli svojo kategorijo vozičkarjev.


Helou!
Si mislila Vanji!!!!
Uporabniški avatar
 Staša
#147389
Joj, ja! Ma obema!!! ;-)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#147645
Helou!
Evo Vanje na filmskem traku: vandrovček
Uporabniški avatar
 Bajsi
#164250
Helou!
Božično novoletno voščilo v slogu slovenske realnosti:

We wish you a suicide Christmas and deadly New Year!

Cao, Bajsi
 nejce
#166062
Veliko sreče in zdravja v letu 2009!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#171660
Helou!
Hja, počasi rastemo, tako in drugače: ček diz aut!
 jestinuc
#171795
Bajsi napisal/-a:Helou!
Hja, počasi rastemo, tako in drugače: ček diz aut!


nice tole...
Itaq sam da rasemo... :D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#181517
Helou!
Hja, kot je nta v neki drugi temi s strahom spraševala ali mi raste delavski bauh, moram odgovoriti, da nekaj malega pa res. Če nič ne migaš, razen garanja na bajti, potem so posledice tu. Kot je brati nekje drugje, je stanje podobno njeni familiji. Sicer je, ni pa tako hudo. V glavnem, bo že bolje.
In, ker je v taisti temi navrgla, da bi lahko objavil kakšne novejše fotke, sem se včeraj ponoči, s ceno današnje nemogoče zaspanosti, lotil "apdejta".
Tudi tokrat prosim, da se poklicani poznavalci angleškega jezika (v prvi vrsti sama nta) izognejo komentarjem na račun moje indijske angleščine. Hvala!
Klik na globus pod avatarjem vas pripelje do naše fotodokumentacije.
 Nataša
#183793
Bajsi, sori, v peskovnik res nisem nič zašla, dobr da si me spomnil. Zdaj berem samo resne teme - kako preteči 10 km v 22 min in umreti. In podobno. Po hitrem ogledu fotk vidim, da tvojega bauha nisi na ogled postavil, Vanja je pa še bolj lušten, kot je bil. Kasneje, ko oddelam par stvari, jih bom pa še bolj podrobno preučila.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#199671
Helou!
Uf, veliko se je zgodilo od zadnjega odgovora Nataše.
NM Bajsi ni pretekla niti kilometra, Nataša je razturila svoj prvi veliki (čestitke; tvoje dojemanje celotnega dogajanja je skoraj deja vu mojega prvega, razen tega, da je bil lahkotnejši), dogaja se revolucija, NM Bajsi pa še naprej packa hišo, se predaja, skoraj patološkemu, crkljanju s pamžem, ki je pred kratkim upihnil dve svečki.
Vse o tem pa lahko vidite v njegovem albumu, ki je obogaten še s fotkami iz JLA.

Očke si spočijte tukaj
Uporabniški avatar
 Bajsi
#217190
Helou!
Eh, od zadnjega odgovora se je zgodilo precej in nič.
Najbolj pomembna pa sta bila, da se je moja mati, v skoraj rosni mladosti, kmalu po novem letu odločila zapustiti zemeljsko obličje in se vpisala med blagopokojne.
In danes, po dolgem letu sem odmučil, odmendral, ...v glavnem, nataknil sem pajkice, majico, superge in razril nekaj kilometrov PST-ja.
Bilo je nepozabno, občutki bodo fenomenalni še jutri. Verjetno!?
Imejte se lepo, oglejte si mojo fototeko (klik na globus), a ne bodite razočarani, ker je neapdejtana že celo večnost.

p.s. Včeraj sem v službenem imeniku zasledil znani ksiht; Drago P.! Če se ne motim se skriva pod "dragons".
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#217240
Bajsi napisal/-a:Helou!
Najbolj pomembna pa sta bila, da se je moja mati, v skoraj rosni mladosti, kmalu po novem letu odločila zapustiti zemeljsko obličje in se vpisala med blagopokojne.

Moje sožalje NMBajsi.

Svince malo napisal/-a:In danes, po dolgem letu sem odmučil, odmendral, ...v glavnem, nataknil sem pajkice, majico, superge in razril nekaj kilometrov PST-ja.

Stari, kuga pa, če bi ti stare kosti kaj privlekel na Golado? Se lahko zmenimo za kakšno tako uro takoj po šihti, da prideš domov lepo ravno prav razmigan za akcijo (na bajti seveda).

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Bajsi
#238663
Helou!
Za tiste, ki se sprašujete kam je poniknila NM Bajsi.
Še sem tu, laufam nič, zato pa občudujem sadove svojega dela.
Pamž je vedno lepši, bajta je vedno bolj podobna bajti.
Vse to pa zaznate s klikom na globus.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA