področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 pegaz
#46623
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
Vlajko napisal/-a:Vaaaauuuuu..... A je kdo opazu, k'šen avatar je Sardina pustila za seboj, preden je odpotovala. :cast1:

8) Ja, tale N'taPR (NtaHR) nam je lepo slikico pustila. :) Tolk, da ne pozabimo, da nam bo vsem usesa navila, ko se vrne in ne bomo pridni ta cas. :) Vidis, tako to gre Vlajko. :) :P

lp, oranzni slon
p.s.: 8) Morda je sedaj cas za kaksno glasovanje z anketo :?: :D

Oooo, jest sm pa mislu, da sm edini, ki občudujoče zrem v to slikco... :P

Tko je to, Slon prjatu: kuj železo, dokler je vroče! Zamenjaj avatar in razpiši glasovanje! Kola se dela!
(sam nekaj mi nikol ni šlo v glavo: zakaj bi kdo koval železo, dokler je vroče? A ne bi bilo bolje počakat, da se zunaj malo shladi, pa potem kovat železo? Al pa vsaj klimo vklopit? Sej tud ne likaš, dokler je vroče, ampak zvečer, ko je mal hladneje) :idea:

(Se vidi, da pr men ni klime, aneda?) :roll: :oops:

LL, nadvojvoda :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#46630
pegaz napisal/-a:....Oooo, jest sm pa mislu, da sm edini, ki občudujoče zrem v to slikco...

Jest sem si že premislu.... 8) Trenutno občudujem zadnji Katkin post. :wink:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#46636
Vlajko napisal/-a:Jest sem si že premislu.... 8) Trenutno občudujem zadnji Katkin post. :wink:

O ti dusa prodana, ti! :P Ampak ministrica pa bo jezna, ko se vrne, ker ji ga takole za hrbtom sviramo. ;) :D To pa tudi nekaj velja. :)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#46638
Pozdrav!
pegaz napisal/-a:Oooo, jest sm pa mislu, da sm edini, ki občudujoče zrem v to slikco... :P

:) :twisted: :D Oh, podvojvoda, ne tako naivno gledat v svet. :)
Tko je to, Slon prjatu: kuj železo, dokler je vroče! Zamenjaj avatar in razpiši glasovanje! Kola se dela!
(Se vidi, da pr men ni klime, aneda?) :roll: :oops:

Mah, bi jaz ne zamenjal svojega avatarja brez resne groznje. Mi je tako k srcu prirasel. :) Ne, ne, v mislih sem imel referendum za zamenjavo avatarja pri nasi odsotni ministrici. (n'taPR, N'taHR, N'taKarTako)
Ja, se vidi da tudi pri meni ni klime. :) :D

lp, oranzni slon
p.s.: Ja, bo treba v ilegalo, ko se vrne. Nta namrec. ;) :) :twisted: Lucko, a bi ti pomagu pr temu referendumu? :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#46639
oranzni_slon napisal/-a:... O ti dusa prodana, ti! ...

Zakaj le! :twisted: Pohvalim tisto, kar mi v danem trenutku "pade v oči". 8)

Npr.: Ravnokar občudujem sosedovega husky-ja, ki skaklja po vrtu... :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#46649
Vlajko napisal/-a:
oranzni_slon napisal/-a:... O ti dusa prodana, ti! ...

Zakaj le! :twisted: Pohvalim tisto, kar mi v danem trenutku "pade v oči". 8)

Npr.: Ravnokar občudujem sosedovega husky-ja, ki skaklja po vrtu... :wink: :wink:

Ja, ja, un husky ziher čokolado zavija :) :)

Prihrani take trditve za naslednjič, ko se boš nabrkljan sredi noči vračal domov pa te bo vihte čakal valjar...

He he
ampak se že malo ohlaja... mogoč bomo pa prežvel brez klime...
LL Ocvirek :)
Uporabniški avatar
 5rca
#46676
Vlajko napisal/-a:Vaaaauuuuu..... A je kdo opazu, k'šen avatar je Sardina pustila za seboj, preden je odpotovala. :cast1:


jaaaa ... še meni je padla v oči :shock: :shock:
:lol:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#46778
pegaz napisal/-a:... nabrkljan sredi noči vračal domov ...

Aha, to je bil, torej, ključni vzrok tvoje včerajšnje odsotnosti v kokošjem centru...... :shock: :nono: :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#46780
Vlajko napisal/-a:Aha, to je bil, torej, ključni vzrok tvoje včerajšnje odsotnosti v kokošjem centru...... :shock: :nono: :wink:

Dragi moj Baron,
ti sploh ne bi govoril o moji brezmejni neumnosti.
Dan prej sva s Pat preskočila navsezgodnjo hribovsko turo ("se morava naspat") in sva potem ob 10h ugotovila, da je treba nekaj migat. Pa sva pujsnila na kolo, Grosuplje - izvir Krke - Ivančna gorica - Stična(ogled samostana) - Višnja gora - Grosuplje. Štart ob 11h, cilj ob 17h, 60km, klančki, temperatura 35C, brez sence. Rezultat: sončarica (Pat) in dehidracija (jest). V nedeljo sva bila čisto crknjena. Še pečena kokoš se nama je graužala.
Tko. Ni opravičila. Men je zlo žal, bom drugič bolj po pameti planiral tekme. Kot bi rekel Matevž, "Vsak je svoje glave mesar".
Upam, da ste se vsaj vi imeli fino. Iščem slikce.

Lep let, Kuhani Nadvojvoda
Uporabniški avatar
 Vlajko
#46783
Moj nadvojvodo. :wink:
To je pa res škoda, no. :cry: Bolje bi naredila, če bi takrat, ko sta se vrnila, šele štartala od doma. Kolesarjenje je lahko v vročini zelo "hinavska zadevščina", kajti vročine neposredno ni čutiti, scvre te pa, kljub temu. Nujna bi bila dobra zaščita glave. No, šola za prihodnjič. :!:
Krog, ki sta ga prevozila, je pa, kljub temu, zelo prijeten in ravno prav dolg. :clap: :cast1:
Mi smo se imeli zelo lepo, nekaj poročil smo že pripravili, nekateri jih še bodo. Tudi slikali so nas, objava pa, upajmo, sledi. :wink: Prav škoda, ker se nam nista mogla pridružiti, kajti pogrešali smo vaju, vključno z Nino. Zagorje? :roll: :wink:

Your sincerelly, von Vlajko.

...............................................................

PS: Pa, da se še malo povrnem na osnovno temo: :wink:

Kmalu bi spregledal en silno privlačen, a realističen avatar. :nono:

"Ena vitka in očem zelo všečna plavolaska prešerno skaklja po skalah tam visoko nad Lipanco." :D

Še komu všeč? :roll:
Uporabniški avatar
 Barb
#49656
Kolk sta pa cortkana :D una dva mucka (kolegica PRESS :wink: )
 Nataša
#49663
Barb napisal/-a:Kolk sta pa cortkana :D una dva mucka (kolegica PRESS :wink: )


ja, sam ta druga tukalica ma še lepši avatar k jest :lol:

@Slon: ti, ko takole suvereno haraš v zmotnem prepričanju, da me še ni: pazi se!! :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#49678
Nataša napisal/-a:
Barb napisal/-a:Kolk sta pa cortkana :D una dva mucka (kolegica PRESS :wink: )


ja, sam ta druga tukalica ma še lepši avatar k jest :lol:

@Slon: ti, ko takole suvereno haraš v zmotnem prepričanju, da me še ni: pazi se!! :wink:


Helou!
Brez veze! A zdej sta pa vidva eno, ali kaj?
Sej, sej! Dons velka lubezen, pa golobcki, pa modro nebo, pa zvezde klatit,.... čez dvejst let pa cekincki za odvetnike.
(Vojna zakoncev Rose press)
 Nataša
#49679
Bajsi napisal/-a:Helou!
Brez veze! A zdej sta pa vidva eno, ali kaj?
Sej, sej! Dons velka lubezen, pa golobcki, pa modro nebo, pa zvezde klatit,.... čez dvejst let pa cekincki za odvetnike.
(Vojna zakoncev Rose press)


oh, ti zagrenjeni mož...pardon, mrož! :lol:
čez 20 let ne bova sam klatla zvezd, ampak jih bova v romantičnem zanosu streljala z zračno puško :lol:

a me še nis prebolu? hehe :lol:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#49737
Bajsi napisal/-a:Helou!
Brez veze! A zdej sta pa vidva eno, ali kaj?
Sej, sej! Dons velka lubezen, pa golobcki, pa modro nebo, pa zvezde klatit,.... čez dvejst let pa cekincki za odvetnike.
(Vojna zakoncev Rose press)


bah, si zoprn, dej najt si že eno drugo no :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA