področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#229021
Jaz sem tudi razmišljala o Malem Lošinju, potem pa v obdobju 7.7.-17.7. kampirala v Premanturi. Vsako drugo jutro sem ob 6h, ali še kako minuto prej, tekla do razgledne točke(ostanek iz časov JLA?) na Kamenjaku. Vsakič je bilo bolj vroče, ker tam sence ni veliko in zadnji dan sem se raje sprehodila do konca rta in uživala v razgledu in mediteranskih vonjavah. Srečevala sem nekaj tekačev in se razen z dvema, ki sta tekla skupaj in delovala zelo nabrušeno, z vsemi pozdravljala :D .
#229027
ZdravkoC napisal/-a:Tudi to leto je na Malem Lošinju polno SLO tekačev
AC Čikat je prava tekaška dopustniška destinacija

Z menoj sta Anka in Valentina.
Avi in Andreja sta non stop v pogonu
pa še Branko in Alenka (Bohak)
Simona in Vanja sta danes že odšle proti Ptuju
Jutri pride moja sekica Alenka in Marjan ter otroci
pa verjetno se ta vikend pojavi še kdo :?:

Start vsako jutro ob 7.00 sredina plaže ... :laola




Zdravko,
z Vanjo sva rekli, da se naslednje leto vrnema v Čikat, ker sva prehitro zaključili dopust to leto.. ...super je dopust preživet v tekaški družbi. Res veliko ljudi teče tam. Drugače pa vsekakor priporočam Rovinj... ..senca in mehka podlaga... :wink:
#229588
Jaz pa zaenkrat nimam sreče z dopustom, ker me je slabo vreme pregnalo nazaj domov. Drugi del dopusta bo moral biti v malo bolj oddaljenih krajih ...
Tekla sem pa tudi na morju, ampak čisto na easy.
#229602
dopust končan in seveda sem bil spet tekaško aktiven. plan sem imel, da pade stotica, ampak sem tudi z 80 km zadovoljen, ki sem jih naredil v sedmih dnevih, ker pač je vreme zadnja dva dneva hecalo in je scalo, kot za stavo in sem si vzel ta dneva za aktiven počitek ,ki je tudi del treninga.
skratka krožil sem na relaciji savudrija- zambratija, ki znese točno deset km krogec in naredil sem celo relacijski tek med Čepljani in Savudrijo v dolžini 17 km. preizkusil sem ob tem teku tudi nahrbtnik kamelo Source in moram rečti, da se je zadeva super obnesla in bo sedaj stalni sopotnik na daljših razdaljah.
#229693
Mi pa smo si letos privoščili Lopar, eni so uživali predvsem v plitvi in topli vodi. Meni je uspelo naštepat preko 150 kilometrov, malo po asfaltu, veliko pa čez drn in strn po potkah ki vodijo do zalivčkov in plaž, ki jih na tem delu ni malo. Če koga vleče v ta del Jadrana toplo priporočam, predvsem zarad raznovrstnih podlag in možnosti, da poleg teka raziščeš še kaki del, ki lahk prav pride za popoldansko sprostitev v dvoje :wink:

No tud Tatjana, ni glih mirovala, mogoč bo kaj dodala o svoji tekih po Loparju, itak pa nekak ni mogla tekat brez mene :mrgreen:
#230966
Letošnjega dopusta na Ugljanu sem se veselila še bolj kot sicer, saj sem že vedela, da je tam ogromno možnosti za tek.
In res; vsako drugo jutro (sva se izmenjavala z možem :D ) sem, če nisem šla na daljše kolesarjenje, tekla od "naše" hišice ob obali približno 6 km.
Saj vem, ni veliko, a meni je bilo neskončno lepo. NIkjer nikogar (no, enega starejšega tekača sem vsakič srečala), sonce se je šele prebujalo ...
Pa prejšnji vikend smo bili na obisku pri tašči v Pineti pri Novigradu in sem tudi tam zjutraj tekla do Novigrada in nazaj. Lep tek. Najbolj fajn pa je, da ni treba nosti pijače s sabo, saj si lahko postrežeš pri pipah/tuših na plažah :drink
Zdaj strašno pogrešam jutranji tek. Saj bi lahko šla doma teč zjutraj, a ne bi bilo isto, saj bi nenehno gledala na uro, da ne zamudim odhoda v službo...
#231061
Ja na Ugljanu je res lepo za tečt. Sem tekel vsako jutro okrog 10 km že ob 6. zjutraj! Je pa bilo kar nekaj tekačev ob tej uri zjutraj! Tekel sem pa od Ugljana na drugo stran otoka ter do Mulin! Res odlično! Drugo leto spet! LP
#258658
Mali Lošinj je zakon. Trenutno smo zaključili večer z Avijem in Andrejo, ki sta podrobno opisala 100 milj na zahodu :D
Na Lošinju je tekaška norišnica. Pločniki so polni tekačev. Teče vse, staro in mlado, suhi in debeli, veseli in zacuknjeni ...
Še dva dni za tekaške raziskave sta premalo za vse planirano.
:laola
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA