področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#189594
Prihodnji teden se me bo med 6. in 7. uro zjutraj videvalo ob zahodni korziški obali v kraju Pianotolli - Caldarello. :--

Pred leti mi na kraj pameti ni padlo, da bi na dopustu zgodaj vstala, obula superge in šla... do lani. Zdaj pa komaj čakam trenutek, ko se bom po teku stuširala, počila v mrežo s knjigo v roki in čakala, da se družinica zbudi. Pa še cel dan bo pred mano.

LP, Urša
#189595
Letošnji prvi del dopusta smo preživeli na Lošinju-AC Čikat. Tekla sem vsak drugi dan. Dvakrat v klanec, od tega enkrat malo divjine, cca 18km v dobrih dveh urah :oops: . Vmesne dni, ko nisem tekla sem pa navijala za AVI-ja, ane Avi? :D
Sej v resnici se ne poznava, Avi je imel TF majčko, jaz sem bila pa inkognito :--
Potem so si ga šli še naši moški ogledat.... :bum: :rol:

Letos je bilo sploh dobro tečt, ker ni bilo pretirano vroče in sem lahko štartala ob 7h, prejčnja leta ob 6h ali pa še prej. Potem pa cel dan izležavanje, pa hrana in travarica... :drink .
#189631
Susanne napisal/-a: prvi del dopusta smo preživeli na Lošinju-AC Čikat

Moja omiljena destinacija. Tudi jaz sem lani tam srečal Avija. Kdo bo kaj letos?
Mi smo tam zadnja dva tedna v juliju, za tek pa imam rezervirano vsak dan od 7.00 naprej, z zaključkom v morju (nato tuš na obali).
Če bo kdo takrat tam, se morda srečamo.
#189662
vencelj napisal/-a:Leto je naokoli in tema je spet aktualna.
Včeraj sem se vrnil z dopusta, bil sem na Krku, kjer je označenih (markiranih) okrog 60 km pešpoti. To mi je predstavljalo izziv, tako sem si ustvaril pravo mrežo tekaških poti, delno po markiranih stezah in makadamskih poteh, delno pa po asfaltiranih cestah, pa še motiviran sem bil v odkrivanju novih terenov. Področje Dobrinj, Klimno, Šilo, Vrbnik...sem kar dobro spoznal.
Prvi dan sem začel z 11 km, tako sem prišel na 100-ko v juniju, ostalo mi je še 5 dni junija in mi je preostalo samo še povprečno po 20 km na dan, da bi še četrti mesec zapored dosegel 200-ko.
Izgledalo pa je takole:
:arrow: 25.6.- 11 km ob 17:00
:arrow: 26.6.- 20 km ob 9:00
:arrow: 27.6.- 25 km ob 9:40
:arrow: 28.6.- 23 km ob 6:40
:arrow: 28.6.- 8 km ob 19:40
:arrow: 29.6.- 14 km ob 19:00
:arrow: 30.6.- 15 km ob 16:00
Prvi cilj je bil dosežen, skupno v juniju 205 km, nato sem 2. julija tekel še 14 km, torej na morju skupno 130 km...
:D :D

LP, vencelj


Tale tvoja dopustniška kilometraža pa ni kar tako :clap: . Jaz grem jutri (dva tedna), upam, da uspem pomigati toliko (načrtujem malo več vzponov) 8) , da se udeležim teka na Grintovec.

Lp, Štefan
#191347
Ojla

No pa smo :)

Se spravli na dopust mislim. Sem pravkar oddelal prvi letosnji trening v Kranjski Gori. Od zelezniske postaje Podkoren, kjer smo stacionirani do Tamarja in nazaj. Cisti kic :) Glede na to da ne premorem sodobnih navigacijskih pripomockov se moram se priklopit na MapMyRun da vidim kolk je dolzine in visincev. Okoli 15 km kot se spomnim se od lani.

Jutri pa probam udarit kako jutranjo turico kje tu naokoli. Ce ima kdo iz teh koncev kak predlog, bo dobrodosel. Imam cel teden casa, pa da ne ponavljam destinacij ;)
#191350
Grb,lahko narediš trening po KG 10-ki,pritečeš pa lahko tudi na Vršič, samo jutri dopoldan raje ne,ker je "dogodek" pri ruski kapelici,lahko pa tečeš po kolesarski do Mojstrane( in naprej skozi dolino Radovne do Bleda). Imaš tekaških poti "nebroj" po naši dolini.
Lp
Miro
#191390
Susanne napisal/-a:Letošnji prvi del dopusta smo preživeli na Lošinju-AC Čikat. Tekla sem vsak drugi dan. Dvakrat v klanec, od tega enkrat malo divjine, cca 18km v dobrih dveh urah :oops: . Vmesne dni, ko nisem tekla sem pa navijala za AVI-ja, ane Avi? :D
Sej v resnici se ne poznava, Avi je imel TF majčko, jaz sem bila pa inkognito :--
Potem so si ga šli še naši moški ogledat.... :bum: :rol:

Letos je bilo sploh dobro tečt, ker ni bilo pretirano vroče in sem lahko štartala ob 7h, prejčnja leta ob 6h ali pa še prej. Potem pa cel dan izležavanje, pa hrana in travarica... :drink .


ja letos sva malo z dopustom pohitela.....in res je majčka TF najbolj prepoznavno blago tudi na bližnjem balkanu.... :lol: :lol: :lol: :lol: ...no, ob priliki pa upam da se še v živo srečamo....me kaj pocukaj za rokav.... :lol: :lol: :lol:

Susanne napisal/-a:...Potem so si ga šli še naši moški ogledat.... :bum: :rol:

...ok, tole je pa mal "scary".... :lol: :lol: :lol:
#191391
ZdravkoC napisal/-a:
Susanne napisal/-a: prvi del dopusta smo preživeli na Lošinju-AC Čikat

Moja omiljena destinacija. Tudi jaz sem lani tam srečal Avija. Kdo bo kaj letos?
Mi smo tam zadnja dva tedna v juliju, za tek pa imam rezervirano vsak dan od 7.00 naprej, z zaključkom v morju (nato tuš na obali).
Če bo kdo takrat tam, se morda srečamo.


...ja letos me tam ne bo več...drugače bi bilo pa fino kakšen tek skupaj narediti.... no ti verjetno še vedno tam uživaš..... :D :D :D :D :D
#191419
Evo tud jaz doma iz osemdnevnega dopusta in prvič letos sem tud med dopustom malo bolj spoznaval okolške poti v Bašaniji. tekel sem na relaciji do Zambratija, čez kamp Pineta mimo svetilnika do Savudrije in nazaj. cel teden je bilo znosno vroče in sem vsak dan šel na progo okrog 7 ali pa malo čez. vsak dan sem pretekel 10 km v slabi urici, kar je zneslo skupaj 70 km. malo sem zadnja dva dneva čutil utrujene mišice, ker telo ni ravno navajeno na take vsakodnevne teke. ampak ni bilo panike, ker itak si freee in imaš čas potem skoraj cel dan poležavati v senci ......
seveda sem ugotovil ,da tam na murju dobro uspevajo tudi superge na palmi in sem lahko vsak dan obral en par za uporabo. :mrgreen:
dokaz je spodaj....... :laola
Slika
#191478
Jaz pa letos prvič med dopustom nisem niti enkrat šla tečt, tudi super občutek. No, glede na to, da glavni del dopusta šele prihaja, bo tisti popolnoma tekaško-kolesarsko obarvan, pa se bo "uglihalo" s ta prvim delom.
#191507
Pojutrišnjem ''pičim'' pogledati, če je @ raf še pustil kaj celega asfalta in kakšen par tekaških copat na pinijah v okolici Bašanije, Savudrije, Zambratije, Ravne doline, Crvenega vrha...

LP
Matjaž
#191514
asvalt je še ostal, čeprav je na veliko delih bolj podoben valovitemu morju in ker boš že tam ti priporočam, da se izogneš tisti piceriji z velikim vrtom pri big blue, ker je postrežba totol ignorantska in čakaš za 4 pice več kot pol ure in ko opozoriš kelnarja, kje je roba ti pribije, da se ti ni treba razbujrati, ker si na dopustu....... :twisted:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA