področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 mojcej77
#8884
:clap: :clap: :clap: :clap:

...še posebej mi je všeč ta zadnja vrstica...

m
 dpop
#8886
:?
Nazadnje spremenil dpop, dne 15 Avg 2004, 23:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#8888
:lol: :twisted:
...ne, ne zato, ker je zadnja...(pa še res se sliš kt reklama za Polar)...
zato, ker je res...tko preprosto globoka je...taka simpl, hkrati pa ful zakomplicirana...kt štrudl, no! :wink: ...kt dpop...sej je isto. A ni?

m
 dpop
#8971
:?
Nazadnje spremenil dpop, dne 15 Avg 2004, 23:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 leonardo
#9145
Kdor pesmi piše, besede hrani lačnim.
Umik vase, kjer življenje podira stene.
Govorica, ki solze prinese bližnjim.
A piše jih le zase.

Pesem, ki ji enake ni pod soncem.
Ali jo sploh kdo razume, jo sliši?

Jok, padec, vzpon, jok.
Enačba se vedno izneveri, konec ni vedno enak.
Strast odpre pot poeziji, pot sebi, pot razumu.
Ti, ti si le sebi enak. Junak.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#9148
Uf, Leonardo...tole je pa deep!!! :cast:

kaj to bit "besede hrani lačnim"...se mi zdi, da štekam sam tok, da mi je zlo všeč...

sicer pa itak...
sam ti jo razumeš na način, s katerim si jo napisal.
Mi jo itak vsak po svoje. K smo sami sebi junaki.
A ni to kul?
Napišeš iz sebe, drugih se pa dotakne čisto po svoje. Nekje vmes se pa srečamo...pa tudi začutimo... ravno tem nekje...
med vrsticami.

Zelo lepo!

m

pies:dobrodošel na forumu!
Uporabniški avatar
 leonardo
#9151
Uf, hvala mojcej, nisem pričakoval da se mi bo kdo javil. No ja, malo brskam po netu in najdem ta forum, malo poklikam, se malo pohecam, kaj vprašam in koga spoznam. Ni kaj, dan je bil lep, večer je še lepši.

Hvala za dobrodošlico, obljubim da vam ne bom kravžljal živčke. :twisted: Ali pač?
Uporabniški avatar
 leonardo
#9200
Kaj naj sploh še rišem, če mi potem vse zadeve po muzejih pobesijo in mi nič ne ostane za v predsobo. Potem moram pa puzzle svojih del sestavljati pa jih na iverko lepiti. Sicer pa s starostjo pride tudi kakšen problemček s tresenjem rok in packanjem po platnu, kar avtomatično človeka pripelje v drugo obdobje - moderni ekspresionizem s pridihom new age individualizma, kar namesto navadne slike, ki krasijo bonboniere lahko okarakteriziramo že kar kot performance. Sicer pa Kosovel naj najprej plača kak honorarček ali dva (Srečko, ne pozabi mi plačati še akontacije za dohodnino), saj ni fer da iz mojih zgodnjih zapiskov, ki mi jih je nesramno odtegnil med mojo zmagovalno partijo balinanja, naredi uspešno knjižno zbirko in tako postane posmrtni prebivalec šolskih učbenikov in stalni gost v glavah debatnih učenjakov na večernem programu Beremo z Manco. Meni pa drugega kot ta forum ne preostane. Žal mi je. Vas. :twisted:
 dpop
#9220
:?
Nazadnje spremenil dpop, dne 15 Avg 2004, 23:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 leonardo
#9223
Huh, moje tekanje je še v povojih - no ja vsaj če gledam na svoja povita kolena. Hitrost in rezultat pa je vedno odvisen od velikosti in hitrosti lovečega sosedovega "hišnega ljubljenca" ali pa spretnosti in vztrajnosti bežeči sosedovi "ljubljeni deklici". Kondicija se pridno nabira. Prav tako kilometrina. Še kakšno olimpiado dve na kavču pogledam, pa se morda lahko spustim tudi v kak mirni jogg z vami. Do takrat pa si ližem rane, ki nastajajo pri zavezovanju šnernic in si hladim otekline ob sestopu z domačega stopnišča. No ja, s kakšnim avtom vas še ujamem in držim vaš tempo.

p.s. Ampak ne s svojim. :oops:
 dpop
#9311
:?
Nazadnje spremenil dpop, dne 15 Avg 2004, 23:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 branko
#9313
leonardo napisal/-a:No ja, s kakšnim avtom vas še ujamem in držim vaš tempo.

p.s. Ampak ne s svojim. :oops:


Ampak Leonardo, kako pa kaj s krili kaže? :roll: Samo moraš na drevesa pazit, da se ne izgubiš v kakšni krošnji! :lol:
 dpop
#11520
:?
Nazadnje spremenil dpop, dne 15 Avg 2004, 23:14, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA