vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 Radolca
#322525
juhuhu, jaz pa že tri mesce al pa že mal več ne laufam :!:
žvot se mi je začeu mau smilt, pa sam še okol dohtarjov letam :shock:

kolki so me čist na cedilu pstil, kolena so mau mn ko ne fuč,.....

:? mam pa u glau tato tolk več :rol:
#322526
Jola napisal/-a:Draga Mojca, ko sem pokukala tvoji dve prelepi fotografiji, sem se spomnila na pravzaprav že oguljeno frazo, ampak še kako resnično: za otroka je vsekakor boljša dobra mama, kot slaba družina ! Verjemi, da je to res ! .... !Mimogrede naj ti povem, da sem imela mamo in taščo, pa mi ni bila nobena za varuško, mož pa tudi ne....Ampak, lepo ti še bo, verjemi !


Jola, tale je pa čisto mimo. Mojčina družina je tudi vsaj dobra, če ne kar odlična, kolikor vem. Pa tudi njen mož bi bil odličen varuh, če bi bi še živ...

Mojca se opravičujem, a tega posta pač nisem mogel gledati brez komentarja.
 Jola
#322527
Se iskreno in globoko opravičujem, naslonila sem se samo na besedo SAMOHRANILKA , res mi je žal ! To besedico sem pobrala mimogrede iz Mojcine pošte in očitno čisto narobe sklepala ! Še enkrat opravičilo Mojci in vsem, ki poznate ta primer. !
 Jola
#322625
Hvala spela* ! Zelo me je prizadelo, nisem hotela povedati nič slabega, samo potolažiti....sami doma imamo tudi tragedijo....hčerka z rakom, pa dva otroka v puberteti, pa čakanje vsake tri mesece na izvide.....upanje pa je, samo straha pa tudi za izvoz....!
#322633
Joj k sem jaz ubogi, :--(
prehitro komentiram dobre nasvete, ki so načeloma zelo dobri, le v tem primeru ne. :ignore:
Pol pa vidim, da se Jola sekira (ni se treba). :nono:
Pa *Špeli kvarim kotiček, :hello:
Pa še MojcaZ je nehala pisat. :--(
Pa nobeden drug noče več pisat. :oops:
Joj k sem jaz ubogi. :--( :-((
:oops: :oops: :oops: :hello:

Mal bo treba iti laufat
#322845
spela* napisal/-a:
raziskovalec napisal/-a:Pa *Špeli kvarim kotiček, :hello:


No, pa še to. :cry:
Prijatelji pa taki. :twisted: :lol:


Saj veš, pri takšnih prijateljih ne rabiš s... :lol: :clap:
Uporabniški avatar
 Loni
#322847
Ne vem, no, jaz smole s prijatelji nimam, je pa res, da imam mušnico, ki mi ni samo sestra, ampak tudi tista, na katero vem, da se lahko vedno obrnem. Pri ostalih je tako, da jih je večina na doma vsaj 60 km od kapitale, ali pa imajo preveč dela z igranjem taxi službe za otroke, kar pa ne pomeni, da nimajo časa zame, si ga vzamemo, pa tudi jaz vzamem njihovo potomstvo, da imajo čas zase. Nul problemo.
Imam eno zelo dobro prijateljico, ki sem jo spoznala v mali šoli, sicer se vidiva parkrat letno, a takrat kvalitetno :wink: .

Samopomilovanje je bilo kar nekaj let moje drugo ime, a le do leta 2008, ko sem se odločila, da je treba življenje živeti in ne životariti.
In če sem bila od oktobra do konca februarja več ali manj na tekaški pavzi, to še ne pomeni, da sem sedela doma in se smilila sama sebi. Vzamem stvari v zakup, pa je. Torej sem bila na kvalitetni tekaški pavzi, katero sem prekinila v soboto. Ma je pasalo malo bezljati, to pa priznam.
#322901
Uh, gob sploh ne maram
všeč mi je pa tale mušnica iz foruma
in seveda njena Lon(čn)i(ca)
sekice so luškane in to nima nobene veze s samopomilovanjem
energija šteje
Uporabniški avatar
 čara
#323051
joooojjjj včeri pomila kopalnico...danes se mi pa pseto SPET, že drugič v tem mesecu povalja v dreku. Tokrat v gnojšnici. Pa je treba pseto spet šamponirat, brisat, hitet z brisačami, da se mi ne strese po celi kopalnici in naredi poplave, oprat oprsnico in kopalnico lahko spet pomijem.

Je pa vsaj zaenkrat zdrava in tudi njo čaka kontrola v maju, ter stiskam pesti, da bo krvna slika OK.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA