vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

 Vesnica75
#340897
Živjo,
lepo prosim za pomoč...iščem dobrega športnega fizioterapevta iz lj ali okolice ter da ni preveč drag... Imam težave v predelu kolka in zgornjega dela stegen, kot, da bi imela v tem delu mišice čist zategnjene :-(
Hvala vnaprej vsem za namige
Vesn@
 silvo1964
#340924
vencelj napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:
Sukar napisal/-a:Fizioterapevt Pia 041599900

Priporočam, imam dobre izkušnje :D


Tudi jaz priporočam...


Fizio Pia :laola ....priporočam
 Vesnica75
#341050
"Bod" prosim te še za informacijo glede cene...na svoji spletni strani "fizionezka" nima nobenega cenika. Sem pa jo že poklicala in dobila termin v zelo kratkem času (za ceno nisem spraševala). Hvala in poročam...
Sicer pa hvala in hvala vsem predhodnim za vaše namige... Če se kdo spomni še kakšnega, se pa še vedno priporočam.

bod napisal/-a:http://fizionezka.si/

Dravlje, ugodna cena, zna pa biti vrsta.

Meni je s (končno) pravo diagnozo, eno uro terapije in nekaj "domače naloge" porihtala ITBS, ki se je prej vlekel dobro leto.
 bod
#341095
Glede cene je najbolje, da njo vnaprej vprašaš. Je pa cena najprej odvisna od tega, kaj se bo izvajajo. Svoje ne bi oglaševal, ker sem do Nežke prišel "po vezah" :D Sem pa za slabo uro pregleda in frikcijske masaže plačal občutno manj, kot sem drugje samo za prvi pregled.
 Vesnica75
#341201
"Bod" upam, da me nisi zavedel s svojim priporočilom. Nisem bogatašinja, kvečjemu obratno.

bod napisal/-a:Glede cene je najbolje, da njo vnaprej vprašaš. Je pa cena najprej odvisna od tega, kaj se bo izvajajo. Svoje ne bi oglaševal, ker sem do Nežke prišel "po vezah" :D Sem pa za slabo uro pregleda in frikcijske masaže plačal občutno manj, kot sem drugje samo za prvi pregled.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA