Uporabniški avatar
 Sebi
#111752
Uf Z* super predlog! Jaz sem za. Bo kdo preveril, če lahko rezerviramo?
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#111854
Sebi napisal/-a:Uf Z* super predlog! Jaz sem za. Bo kdo preveril, če lahko rezerviramo?

Smučarska sezona je pred vrati. Dvomim, da bi mi lahko rezervirali tako pomembno pohorsko postojanko na smučišču v sezoni smuke.
Uporabniški avatar
 Vreme
#111856
Dvomim tudi,da bodo v roku 14 dni sneg speljali v dolino in da bo odprta sezona nočnega smučanja!!
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#111920
Vreme napisal/-a:Dvomim tudi,da bodo v roku 14 dni sneg speljali v dolino in da bo odprta sezona nočnega smučanja!!

:arrow: OK, danes sem bil na Pohorju, kompakt sneg je že do Lukeja, smučajo, dela Bejbika in sedežnica Sleme.
:arrow: Do Lukeja sem pogledal z vrha vlečnice Habakuk, ker sem prišel iz Hoške strani, drugače bi šel vprašat za rezervacijo.
:arrow: sploh pa se niste izjasnili, če ste za vzpon do Lukeja (ca 45 minut), saj menda nebi radi zašvicani čakali na prehlad ali heksnšus :shock:
:arrow: :?: kaj menite :?: namesto petka pa sobota, nedelja :?: čez 14 dni :?: v nedeljo pa vsi na LIGO (zimski pokal Peš na Pohorje) :!:
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 02 Dec 2007, 00:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 50cent
#111956
Ker še nismo nič konkretno rekli glede datuma, pa bom začel prvi....
Meni načeloma paše vse razen 14.12.2007, ker imamo novoletni zaključek, vse ostalo bi šlo skozi.
Nasledni prosim.... :)

Lp :)
Uporabniški avatar
 50cent
#111978
Stvari so sledeče:
:arrow: Danes bil pri Lukeju, kjer sem se pozanimal kako je z rezervacijo prostora...
:arrow: G. Ferk, ki je vodja gostinstva mi je rekel, da sploh ni navala kaj se rezervacij tiče, tako da se da prostor dobiti...
:arrow: Pri Lukeju sprejmejo do 30 oseb...
:arrow: Z g. Ferkom sva se dogovorila, naj se zmenimo kako in kaj ter, da mu po mailu pošljem datum in želje kaj se hrane tiče, sam pa bo nazaj posredoval ponudbo kaj nam lahko nudi glede hrane in seveda ceno...
:arrow: Preštejmo se ter dajmo določit datum....
:arrow: Navali narode... :wink:

Pa da kar začnem:
1. 50cent
Uporabniški avatar
 Vreme
#111981
Najprej kar se datuma tiče a govorimo o 15.12 ???
Uporabniški avatar
 50cent
#111986
To še nobeden ne ve :? :bum: .
Zato pa pravim, dajte tukaj malo razmahniti debato in povedati kdaj komu paše....če bomo tiho te nebomo nikamor prilezli :( .

Lp :)
Uporabniški avatar
 Vreme
#111989
50cent napisal/-a:To še nobeden ne ve :? :bum: .
Zato pa pravim, dajte tukaj malo razmahniti debato in povedati kdaj komu paše....če bomo tiho te nebomo nikamor prilezli :( .

Lp :)


No saj pravim v bistvu nam ostaneta dva datuma 15 in 22...torej????
Uporabniški avatar
 50cent
#112026
Zakaj že??
Kaj pa:
četrtek 13.12
sobota 15.12
nedelja 16.12
četrtek 20.12
petek 21.12
sobota 22.12
nedelja 23.12.....

Dajte se še drugi kaj oglasiti....

Lp :)
Uporabniški avatar
 Tatjana
#112053
Meni načeloma paše kadakoli razen v četrtek 13. in petek 21.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#112056
Podpiram datum (čimprej) od navedenih, četrtek pa verjetno ni primeren, če se res vrhovni šef prikaže ali kdorkoli drug, saj smo odprti za vso družbo TF.
50cent napisal/-a:sobota 15.12

Tudi če grem na tek pri Velenju, se bom popoldan lahko povzpel do Lukeja. Samo po čagi ne vem, če bom šel kar domov ali bom prej še odlaufal do Areha in nazaj :--
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#112057
:arrow: Nadaljujem:

1. 50 cent
2. ZdravkoC
Uporabniški avatar
 Vreme
#112059
Če govorimo o 15.12 nadaljujem:

1. 50 cent
2. ZdravkoC
3. Vreme
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA