Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 lojzeP
#91944
hvala prjatu :D

Lučko mi je pa vošu že ob 6.00 - čak prije postrojavanja :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#91945
lojzeP napisal/-a:
Lučko mi je pa vošu že ob 6.00 - čak prije postrojavanja :wink:


Meni tud. Sem najprej mislil, da moram direkt na fiskulturu-do pojasa gol :D
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#91949
U ime svih nas iz 60 i neke za zakletvu Titi ja spevo sam glas...vi se hecajte...mi smo takrat crnèili na brigadirski akciji drugi tir Doboj - Zenica...
obljuba Titu do 29.novembra bo proga gotova.
 kovit
#91959
[...mi smo takrat crnčili na brigadirski akciji drugi tir Doboj - Zenica...
obljuba Titu do 29.novembra bo proga gotova.[/quote]
ja do 29. novembra že , sam kerga leta?
Sicer se bom tudi jest dons mal hecu na ta racun, ampak vcasih nam pa ni blo do takih hecov , zdej je to vseen lazje, a omladinci i omladinke?

Bi blo recimo za drug let zanimiv recimo en ta prav štafetni tek po PST in po Rožniku organizirat?

lep dan mladosti vsem
Uporabniški avatar
 Z*
#91960
kovit napisal/-a:Bi blo recimo za drug let zanimiv recimo en ta prav štafetni tek po PST in po Rožniku organizirat?

Kakem PST-ju in Rožniku ...?! Od sekcije do sekcije bi bilo treba teči z njo, vse tja do Lendave in jo nazadnje predati Erotu. :lol:
 kovit
#91962
Z* napisal/-a:
kovit napisal/-a:Bi blo recimo za drug let zanimiv recimo en ta prav štafetni tek po PST in po Rožniku organizirat?

Kakem PST-ju in Rožniku ...?! Od sekcije do sekcije bi bilo treba teči z njo, vse tja do Lendave in jo nazadnje predati Erotu. :lol:

ja jest sm mislu cist resn, pa brez kultov osebnosti :wink:
Uporabniški avatar
 Damijan
#91964
Z* napisal/-a: ... in jo nazadnje predati Erotu. :lol:


:rol::rol::rol:
Uporabniški avatar
 zlopi
#91966
Z* napisal/-a:... jo nazadnje predati Erotu. :lol:


... mi ti se kunemo ... :cast:
Uporabniški avatar
 mazi
#91968
Ojla,

Danes je v Tivoliju ženski huamitarni tek in lepo bi blo, da se jih čimveč udeleži teka ali pa vsaj kaj malega donira za avtistične otročke... :cast1:
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#91989
kovit napisal/-a:[...mi smo takrat crnèili na brigadirski akciji drugi tir Doboj - Zenica...
obljuba Titu do 29.novembra bo proga gotova.

ja do 29. novembra že , sam kerga leta?
Sicer se bom tudi jest dons mal hecu na ta racun, ampak vcasih nam pa ni blo do takih hecov , zdej je to vseen lazje, a omladinci i omladinke?

Bi blo recimo za drug let zanimiv recimo en ta prav štafetni tek po PST in po Rožniku organizirat?

lep dan mladosti vsem[/quote]

Ja je bilo kar istega leta- mislim da je to bilo 74.leta.
Aprila se je zacelo, Mariborcani smo takrat sodelovali v juliju, avgustu.
Jaz mislim da sem bil avgusta tam.

Saj smo bili kar pridni.

Ja saj zato pa se danes ne damo na dolgih tekaskih progah hehehe....
Nekaj kondicije je ipak ostalo.

Sicer pa ce je kancek heca ...ravno imam na mizi vabilo za eno tako prostovoljno zadevo v Španiji ( sicer ne zeleznica hhehe ) ampak pogozdevanje in nega obale ...ideje se vracajo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA