Moderatorji: Staša, Barb

 Nataša
#57031
Bom kar sem napisala, da ne nabiram mejlov :oops: . Hvala vsem za včeraj, še posebej Staški za idejo, pobudo in izbiro darila, Dpopu za pesmco, Pegazu za pretečeno kitajsko pecivo :roll: , Klaudi za "neki, kar je najdla pod mizo" in Barb za torto :clap:

Moje razpoloženje se je skozi večer iz asocialnega spremenilo v nekaj precej bolj pozitivnega, fino vas je bilo videt vse (še posebej Ninočko), nekaj smo jih pogrešali (Simiiiii?), glede mojega govora pa edino opravičilo - sam pisat znam, huvort pa bolj svabi.

iiii, pa dpop me je lupčknu :oops: :oops:

Tko da, navijam še za kaj podobnega v veselem decembru (kuhano vino na štantih, recimo?). :wink: :D
Uporabniški avatar
 runner
#57058
evo ti se enga lupcka ... iy Kapruna ...
malo smo intoxirani... malo ne vidimo kako tipkamo ... ampak je fajn ...
a sem jay (jebemt nemsko tipkovnico) ... hm ... a sem jaz forumovcem ze povedal kok vas mam vse rad ... >NE? jao joa

no ima vas runner vas rad ... eh moram iti ... me ze vleceeeeejo

<Nta ... lepo praznuj<!
Uporabniški avatar
 Barb
#77015
Draga mami :P

VSE NAJ NAJ

predvsem pa veliko veselja med osebami, ki te obdajajo in ki te še bodo
Uporabniški avatar
 Snezinka
#77022
Nataška (punca z najlepšim trebuščkom :idea: ) :D :D :D :!:

Vse najboljše ti želim! Super punca si in imamo res srečo, da nas spravljaš v dobro voljo s svojimi prispevki, komentarji, "zbadanjem"...

In če je človeku nekaj všeč, si ponavadi želi še več tega :roll: ... in glej ga zlomka, si se odločila deliti in TE BO VEČ 8) 8) 8) .

Čista šefica si!
VSE NAJBOLJŠE ŠE NAPREJ!

Lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#77023
8) Vse naj za RD ti zeliva skupaj sa Jusufom! :) Pa zelo malo skrbi in veliko veselja v naslednjem letu. ;) Srecno! :)


lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Manika
#77029
Vse najboljše :toast: !

Me veseli, da se bo žlahta kmalu povečala :wink: !
Uporabniški avatar
 klaudi
#77031
Vse najboljše Nta :laola
Poglej na stran 2, kolk si bla še mlada takrat :D
Uporabniški avatar
 mazi
#77032
Nataša, in prejkoslej povečani družinici želim vse NAJ, NAJ... :laola
 kristina
#77039
Vse najboljše, lep pozdravček
K.
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#77063
Vse najboljše! Čeprav te nisem imela časa dovolj spoznat sem videla, da si zelo prijetna oseba! Zelim ti vse naj naj in prijetno nosečnost (pol bo pa še boljš!)! :)
Lp, Mojca
Uporabniški avatar
 pegaz
#77089
Nta,

The stars will be yours,
if you have head, hands,
and heart for them.

Sonček, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Staša
#77114
Stari tovarišici TFja, eni najprodornejših, pikrejših in preprosto globokoumnih pisateljic, dobri organizatorki, že sedaj super mami ter nenazadnje vedno pozorni prijateljici in kreatorki Nataši:

da se ti bo življenje, kot si si ga ustvarila, še naprej tako lepo odvijalo!

Poljubčke,
Staša


PS: :roll: Itak se ve, kaj paše sem. Čokoladna. ;)
Uporabniški avatar
 simi
#77121
Nataša,
vse najboljše!!!

Simona
 Nataša
#77124
včeri je bil lounli brzdej (v bruslju so sami arabci pa kravatarji pa na srečo vsaj veliiiiiiik čokoladnic :wink: ), dons bo pa lavli brzdej :wink:

hvala vsem ful FUL (vidim, da ma Barb še vedno kontrolo nad podatki :D ), Boru še posebej za čustveni izliv, še zdej brišem solze :lol: .

Hvala! :P

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA