Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 MatjazV
#147577
Čestitke mamici Barb in očku Damjanu, malemu korenjaku pa veliko zdravja in sreče!

MatjazV
Uporabniški avatar
 še1PR
#147716
Čestitke vsem trem! :laola
Uporabniški avatar
 Barb
#148321
Vsem najlepša hvala za čestitke.
Mama-Šefla in njen Tit se dobro počutiva, očka Demček pa izredno lepo skrbi za naju-meni kuha, s Titom pa podirata kupčke in kramljata :P

....življenje je dobilo povsem nov pomen :P
...najinemu Titu se imam zahvaliti, da je v mojem srcu radost, ki jo še ni bilo.

Aha, tudi za kakšno slikco bomo poskrbeli
Uporabniški avatar
 Barb
#148323
Nataša napisal/-a: (naj opozorim, te žvauce NIMAJO gumba za off :!: ).

To smo okusili prvo noč :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#148324
Vlajko napisal/-a: očku pa je danes dovoljeno najburnejše proslavljanje. :wink:

Ej pa bilo je. Račun je bl tako dolg, kot na prvem pikniku TF :lol: , ampak vse za zdravje Tita :wink:
Uporabniški avatar
 andreya
#148326
Barb napisal/-a:....življenje je dobilo povsem nov pomen :P
...najinemu Titu se imam zahvaliti, da je v mojem srcu radost, ki jo še ni bilo.



Barb, kajne kako krasni občutki :P :P :P

Čestitke vsem trem in lepo se crkljajte. :cmok:
Uporabniški avatar
 Barb
#148327
Jančika napisal/-a:Čestitam! In nikoli ni prezgodaj za laufačke :D :

Slika

Aha, že razmišljamo katera znamka bo najboljša-hitrost ima pa itak v genih :lol:
Uporabniški avatar
 Barb
#148330
Bajsi napisal/-a:pies: Vanja sporoča Titu, da "nemoj da mi se petljaš oko Lane! Več sam bacio udicu! Samo tastari še n'č ne vejo!"

Otom potom. Tit sporoča Vanji: "Imam ful lepe očke in mami me že uči kako se plauša lepe punce, kot je Lana
 matej-jethro
#148365
Ej, U3! Krasno, čestitam!!! Nisem pa nič fouš Titu, da bo šele drugo leto zvedel, kaj je to pečen kostanj :wink:

Imejte se skrajno toplo!

Bobo (če se prav spomnim :roll: )
Uporabniški avatar
 marathon95
#148369
Čestitke i od mene

:laola
 Nataša
#148389
no, če je vse kul (kar je super!), potem pa že čakamo na fotke!
Uporabniški avatar
 BoF
#148416
Čestitke iz Glyfade, kjer čakamo na štart Špartatlona 2008!!!

Tamalga kar hitro na tekaške copatke navadit, da bom lahko čez četrt stoletja (če seveda na bom prej dušico v večni počitek Zgornjemu prepustil) spremljal in gobezdal o novem ultramaratoncu.
Uporabniški avatar
 TANJAO
#148418
Čestitke vsem 3!!!
Bit mama je res najlepši poklic na tem svet...Uživaj maximalno vsak dan s svojim malčkom, boš vidla, kako hitro zrastejo in odletijo z gnezda, pa ti v spominu ostanejo vsi drobni utrinki, ki si jih preživel z njimi.Meni se je zdelo full glupo, ko mi je soseda ob rojstvu Anžeta povedala za popotnico:Mož pride skozi vrata, otrok pa iz tebe, če boš kdaj v dvomih, na katero stran se postavit.Verjemi mi, da pride v življenju do takih situacij, ko moraš uporabit modrost naših babic. Tudi tista, majhni otroci- male skrbi, veliki... velike skrbi.Ej to se res ne neha, vseskozi si v poklicu mame, pa tud ko so že stari osli...
Pozdrav, pa pridno spančkajte, pa papajte!!!
Tanja :wink:
Uporabniški avatar
 izyemna
#148443
Barb, Damjan, Tit, cestitke!!!
Pa veliko lepih dogodivscin v troje in cim vec prespanih noci :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA