Moderatorji: Staša, Barb

 matej-jethro
#77146
Kva??? a je že en let naokol :shock: Matr, a so trgovine odprte zdej čez vikend al.....a je 10l 95oktanskega bencina dobr dariu za sestrco? ITAK :idea: tOREJ....tA MALA hepi brzdej in vse moje misli so zdej pr torti k bo, rajtam zdej enkrat :roll:
Ajde, grem na gas stejšn :wink:
 Nataša
#77147
bencin je ok, ampak če se že špogaš, potem vsaj mal več tolarjev za 98-oktanskega dej, al pa če majo 2006 letnik, bo tut ok :wink: :twisted:
a torta da se že dela? dobra informacija. jutr nej se pa prnese, da jo pojemo kot se spodob.
Uporabniški avatar
 tae
#77186
Nataša, bivša soseda, morda sem en redkih tu gor na forumu, da ne vem kdaj imaš rojstni dan, glede na to da si med glavnimi. No, kakorkoli tudi od mene VSE NAJ. Predvidevam, da je tvoj Rd 10.11. No, kakorkoli zanimivo se mi zdi, da si škorpionka, tako kot jaz. Jaz imam danes 31 let, moja hčerka pa 1 leto. Bom še jaz probal spesniti eno pesmico zate ala Prešeren

Na isto šolo sva hodila,
Ampak se nisva družila.
Telo si spremenila,
A fanta si si dobila.
Še otroka kmalu dobiš,
Ali se življenja veseliš?
Uporabniški avatar
 kustus
#77187
LP

VSE NAJ NAJ BOLJŠE
Uporabniški avatar
 Nadj@
#77188
CIAO

Se pridružujem k čestitkam. VSE NAJBOLJŠE Nataša.
Uporabniški avatar
 Staša
#109647
Sladka trideseta, draga Ntica!!! :laola
Uporabniški avatar
 Sebi
#109669
Naj bo trojka prizanesljiva in prijazna gospa. Dobrodošla v klubu! Vse najboljše!
Uporabniški avatar
 ninchi
#109681
Vse najboljše! :!: :)
Uporabniški avatar
 dannae
#109683
Vse najboljše tudi od mene... :wink:
Uporabniški avatar
 Bor
#109687
VN

ps: (z veliko zato ker je pač 30)
Uporabniški avatar
 NatašaP
#109689
Čestitke tudi iz litijskega konca,eni v klub trojk a drugi v klub štiric. nimaš kej..
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#109725
8) Vse naj za RD ti želiva simi in ornazni slon. :) Čestitkam pa se pridružuje tudi Jusuf. ;)

p.s.: Pa kuga vsi neki bajo o 30. Punce ste vse več ali manj 25. :twisted: Dobr, ene večkrat, ampak nima veze. :P
Uporabniški avatar
 mazi
#109753
Ojla,

Vse NAJ, NAJ... :toast: :clap: :toast:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA