Moderatorji: Staša, Barb

#57430
LP

Ker se bliža Božič in Novo leto želim vsem obiskovalcem in članom TFja na tem mestu zaželeti:

VESELE BOŽIČNE PRAZNIKE in SREČNO NOVO LETO 2006
ter veliko zadovoljnih in pretečenih KM v prihodnjem letu.
Nazadnje spremenil kustus, dne 22 Dec 2007, 21:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Barb
#58284
Dragi moji :P

HVALA zato, kar ste bili v letu 2005 in zato kar boste v letu 2006.

Veliko sreče,zdravja in notranjega miru :wink:
lepo praznujte
Uporabniški avatar
 Junc
#58288
Se pridružujem čestitkam. Ostanite taki kot ste.

Srečno v 2006
Uporabniški avatar
 kustus
#113766
LP

Kmalu bo Božič in Novo leto zato želim vsem obiskovalcem in članom TFja:

VESELE BOŽIČNE PRAZNIKE
in
SREČNO NOVO LETO 2008

ter veliko zadovoljnih in pretečenih KM v prihodnjem letu.
:laola :TF) :laola
Uporabniški avatar
 Nadj@
#113767
CIAO

Se pridružujem k čestitkam.

S R E Č N O 2008
 hitrohodec
#113776
Kot bivsi Zamejec, sedaj "le" Rojak, se pridruzujem cestitkam, z dodatkom, da bi bilo leto 2008 predvsem Z D R A V O, kar edino lahko doprinese k dobremu pocutju ter dobrim rezultatom!
V letu 2008 obenem zelim, da bi bila reprezentanca Masterjev na EVACS-u v Ljubljani res mnozicna in da bi vsi odnesli iz te, za nas enkratne izkusnje mnogo lepih spominov in zakaj ne - tudi kolajn!

S R E C N O ! ! !
Uporabniški avatar
 pajo
#113788
Ja naj bo res zdravo in uspešno l. 2008 za vse. Uživajte kjer koli že.
Uporabniški avatar
 športnik
#113833
Tudi z moje strani vesele božične in novoletne praznike, pa v 2008 čimveč pretečenih kilometrov ter zdravja.

Srečno
.
Uporabniški avatar
 iverson
#113841
Srečen božič vsem! V novem letu pa veliko motivacije za premagovanje km-jev, zdravja ter čim več uspehov!
Uporabniški avatar
 Frikica
#113843
Tudi jaz vsem želim SREČEN in VESEL BOŽIČ, ter VZNEMIRLJIVO IN DOGODIVŠČIN POLNO LETO 2008.




:cmok:
Uporabniški avatar
 matec
#113848
tudi z moje strani vesele božične in novoletne praznike, pa v 2008 čim več pretečenih kilometrov ter zdravja.

Srečno :!:

:D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#113869
Jaz pa vam želim vesel božič in vse praznike ki bodo pred vami in vsi tisti, ki bodo za vami, da vam bodo ostali v lepem spominu.
V novem letu ki je pred vami pa naj vam se izpolnijo vse želje kar se tiče zdravja in seveda kar se tiče športa!
In da bi dosegli naslednje leto plodne rezultate tako v privatnem življenju kot na športnem področju, da bi tudi vi podirali meje in jih brisali za vedno!
SREČNO 2008!
www.adolimpik.eu
Uporabniški avatar
 Bernie
#113872
Dragi prijatelji!

Iskreno lepe in blagoslovljene praznike, v letu, ki prihaja pa vam želim veliko poguma in osebne sreče.
VSE DOBRO!!!!
Bernie

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA