Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 SimON
#78589
Zdravo forumovci!

Sem Anuša in danes je moj prvi dan! Rodila sem se mamici Staši in tatu Simonu. Sem dobro, nisem se preveč jokala in sploh je vse potekalo hitro in brez težav. Bravo mami, bila si zelo pogumna in pridna! Tudi tata me je že nosil na okoli.

Še par dni bom v porodnišnici potem pa bom živela v Logatcu (pri mami in tatu seveda)
Komaj čakam, da vas spoznam!

Lepo vas vse pozdravljata tudi presrečna mamica Staša in tata Simon

Anuša
Uporabniški avatar
 žure
#78591
BRAVO!
ČESTITAM OBEMA!!!!! no ja, vsem trem, a ne?
Ravno pred pol urce sem razmišljal , kako kaj Staša...
Sedaj vem.
Vesel sem za vas, res.
Bodite maksimalno!
Uporabniški avatar
 še1PR
#78595
Zdravo Anuša!
Še pred dobrim tednom sta nam tvoja mamica in tata pokazala na ekranu kako sramežljivo skrivaš obraz in se stiskaš k mamici! Si zbrala pogum in pokukala na svet! Bravo! Smo vedeli, da si pogumna punca! :wink:
Čestitke tudi mamici in tatu!
Pridna bodi in tudi mi komaj čakamo, da te spoznamo! :P
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#78596
SimON - Anuša napisal/-a:...Sem Anuša in danes je moj prvi dan! Rodila sem se mamici Staši in tatu Simonu. Sem dobro, nisem se preveč jokala in sploh je vse potekalo hitro in brez težav. Bravo mami, bila si zelo pogumna in pridna! Tudi tata me je že nosil na okoli... Komaj čakam, da vas spoznam...
Zelo prisrčno. Ostanite zdravi in sreča bo imela vaš naslov. Vse naj ...
Pravo laufanje se šele začne ... ha ha ha :heart
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#78597
Prisrčne čestitke novi TF familji! :heart
 kristina
#78599
Čestitam za vajino Anuško.
Uporabniški avatar
 tamy
#78600
Hej Anuska...
koncno si prisla pogledat kaj dogaja na svetu...je bil ze cas...Skoraj vsak dan smo sedeli pri vas doma in cakali,če bos kaj zabrcala :lol:
Obljubim,da bom pridna sestricna in da te bom razvajala :wink:
:cmok:
Uporabniški avatar
 dog
#78601
SimON

Čestitke za novorojenega člana TF-ja. :laola
Uporabniški avatar
 simi
#78602
Joj kak dobra novica! Zdravo Anuška, čestitke Staški in Simonu, se že veselim srečanja z malo Logačanko!

Simona
 Nataša
#78606
danes so v postojnski porodnišnici kar tri moje kolegice - najprej se je rodil fantek Luka, potem Anuška, na tretjega (fantek Tit) pa še čakamo. Glede na to, da sem Staši dopoldne še odgovarjala na mail, v katerem je tarnala, kako težko čaka na tamalo, me je čisto šokiralo in neznansko razveselilo, ko sem nekaj ur kasneje že dobila sms z veselo novico.

Najlepšejše čestitke od obeh naju!!! Zdaj bova še bolj težko čakala na marec :wink:

p.s. Tata, kdaj bo šoping? :lol:
Uporabniški avatar
 lunca
#78609
Oooooooo, lepoooo!!!

Iskrene čestitke srečnemu očku in mamici, pa veliko veliko veselja z vajino punčko! :clap:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#78611
Poljubček nežni mamici, krepak stisk roke klenemu očku, predvsem pa najprisrčnejša dobrodošlica Anuški. :D

Iskreno čestitam in se veselim skupaj z vami,

vaš Vlajc. :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#78615
Staša in Simon, ČESTITKE ob rojstvu vajine ANUŠE!!

Slika


Takoj, ko bo priložnost bomo zalili ta srečni dogodek.



Srečni mamici pa pošiljam ene par šopkov rožic

Slika


Se kaj oglasim v Postojni (pa brez pumpice).

MatjazV
Uporabniški avatar
 pegaz
#78616
Anuška :heart
Dobrodošla!

Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Bor
#78627
cestitamo iz srca.....
bor-ovci

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA