Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 5rca
#75654
Vlajko napisal/-a:
5rca napisal/-a:... če bom sploh prlezla do tja ...

Lahko ti krajšam pot do cilja, saj se meni letos tudi ne bo dalo prav noret po Ljubljanskem maratonu. :wink:

Pa še ... :arrow: ... če se prav spomnem od lan', maš ti te dni RD, torej vzemi ruzak z dobrotami s seboj (Piknik nekje med Vodnikovo domačijo in Brdom Press). :wink:


Vlajko zmenjena :wink: na začetku Vodnikove bova piknikirala 8) to je takorekoč pred našo hišo :lol: naročim mojim, da prinesejo torto, če je bo še kaj ostalo :roll:
 Nataša
#75660
Vlajko, če ne boš tekel, se prosim namalaj med navijači :D
Uporabniški avatar
 izyemna
#75661
Hoj,

pridem navijat tudi jaz :laola - kamorkoli se bomo dogovorili: pred ali za podhodom, ob studentu, pred Zoo-jem, Vodnikova...

Lepo se imejte :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#75663
Nataša napisal/-a:Vlajko, če ne boš tekel, se prosim namalaj med navijači :D

Bomo videli, kaj se bo izcimilo iz vsega tega :arrow: sedaj sem se po vaših nasvetih že krepko podal v "kemijo". :roll:

Bom pa vsekakor prišel med navijače :wink: :D , če ne bom mogel nastopiti. :cry:
Uporabniški avatar
 Moki
#75667
Vprašanje:
kolk dolg cajta pa boste navijal tm, do konca 21k al bote tut une z dvema krogoma počakal, lani je bla ekipa navijačev zelo spodbudajoča in je za zadne metre res dal kriiiiiiiiiiiiiiiiila.

Lpm :?:
Uporabniški avatar
 še1PR
#75674
Nč bat Moki!
Bomo tm! :wink:
Uporabniški avatar
 softi
#75677
No kdaj je zbor Navijači bataljona na tisti čudni lokaciji? Ob 11:23 morda 8)?
 Nataša
#75678
softi napisal/-a:No kdaj je zbor Navijači bataljona na tisti čudni lokaciji? Ob 11:23 morda 8)?


hja, jest se bom zbrala tam nekje ob 11:47 (glede na to, da vsi ostali pridete mogoče ali pa kasneje). Zastava bo, tako da ni problemov z razpoznavnostjo.
Uporabniški avatar
 5rca
#75680
Slika

tale zastava bo, ane Natašca .. če je še niso vidl :roll:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#75688
tole je pa štafetni maraton ptuj :) lani konec junija :) Še jest sm uzad s kolesom :)
 Nataša
#75689
kaj pa delaš tm uzad s kolesom? :D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#75691
Nataša napisal/-a:kaj pa delaš tm uzad s kolesom? :D


Jebe radoznale!

Helou!
Navijaški skupini želim čim manj uničene glasilke. Še posebno takrat, ko bo mimo pribrzela NM Bajsi.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#75696
Bajsi napisal/-a:Še posebno takrat, ko bo mimo pribrzela NM Bajsi.

Ob 8 zvečer bomo pa res že usi na anlizi ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
 matej-jethro
#75766
MihaPR napisal/-a:
Bajsi napisal/-a:Še posebno takrat, ko bo mimo pribrzela NM Bajsi.

Ob 8 zvečer bomo pa res že usi na anlizi ;) :lol: :lol: :lol: :lol:


Ha, men bi blo povsem dovolj, da sem tam pred teboj! No, sej tud bom :wink: :wink: ....... :-- Ta mala,PAZI za koga boš navijala!!!!
Uporabniški avatar
 brankos
#75768
matej-jethro napisal/-a:
MihaPR napisal/-a:
Bajsi napisal/-a:Še posebno takrat, ko bo mimo pribrzela NM Bajsi.

Ob 8 zvečer bomo pa res že usi na anlizi ;) :lol: :lol: :lol: :lol:


Ha, men bi blo povsem dovolj, da sem tam pred teboj! No, sej tud bom :wink: :wink: ....... :-- Ta mala,PAZI za koga boš navijala!!!!


No zdej že za to kjer bo prej ob napajalniku tekmujeta. Sreča moja, da nimam sester :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA