Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#203169
ALONSO napisal/-a:Mene pa zanima,kako se kaj obnese red bull na maratonu,grem namreč jutri na svoj prvi klasični maraton.Vesel bom vsakega koristnega nasveta.LP-ALONSO

Mene red bull zelo žeja in ga zato niti pred tekom ne vzamem. Sem pa poizkusil burn, ki se je pa meni dobro obnesel na počutje.

Burn se razlikuje od ostalih takih pijač po tem, da namesto kofeina (ki je značilen, da odvaja vodo iz telesa) vsebuje guarano.

Stvari na novo preizkušat na tekmah, če jih prej nisi, ni dobro. Vsako stvar je treba prej probat na treningih.
#203173
Oj!
Najpomemnejše, da ne piješ , niti ne ješ nič, kar nisi predtem preizkusil na dolgih tekih.
Tudi mene je že zaneslo, da sem zaradi treme pred maratonom eksperimentiral in tlačil v usta stvari, ki jih sicer nisem nikoli prej. Vedno je bilo žal . Tudi vsake banane , ki jih sicer ne jem pred teki .
Se vidimo jutri v drugem krogu . :drink
Lp,
#203174
Hvala za nasvete,torej jutri nič eksperimentiranja sicer tudi na treningu nimam nič s sabo,samo vodo ob potokih.Rad bi si le olajšal delo oz.ustvaril primeren čas.Na 21 km so moji časi okoli 1 : 30 min.Pa lep pozdrav jutri in se morda res vidimo v drugem krogu,če bom sploh še kaj videl.ALONSO
#203197
V četrtek sem šla dvignit štartno številko. Ker se prvič udeležujem LM, nisem vedela, kaj vse naj bi bilo v vrečki. Zdaj ugotavljam, da mi niso dali sponk za številko. Jih lahko dobim jutri ali improviziram z navadnimi, ki jih imam doma?
#203203
morostar napisal/-a:Se je možno prijavit jutri na štartu na 10 km? :?

Zadnji rok za prijave je 20. oktober 0009 in to za vse prireditve 14. ljubljanskega maratona. Izjem ni, vse prijavnice so objavljene na spletni strani ljubljanskega maratona http://www.ljubljanskimaraton.si, lahko jih dobite tudi v trgovinah Intersport in v Turistično-informacijskem centru (TIC) v centru Ljubljane (pri Tromostovju). Prijava velja z dnevom plačila startnine.
z uradne strani LJ maratona
#203220
Sicer malo izven teme pa vendar: v vsej množici drugorazrednih tujih povabljenih maratoncev s strani organizatorja ni niti enega povabljenega slovenskega tekmovalca oz. tekmovalke. Seveda tretjerazredni slovenčki očitno niso zanimivi. Pol se pa čudimo zakaj Kozmus ne želi več tekmovati.... :evil:
#203245
INOT napisal/-a:Sicer malo izven teme pa vendar: v vsej množici drugorazrednih tujih povabljenih maratoncev s strani organizatorja ni niti enega povabljenega slovenskega tekmovalca oz. tekmovalke. Seveda tretjerazredni slovenčki očitno niso zanimivi. Pol se pa čudimo zakaj Kozmus ne želi več tekmovati.... :evil:

Kejžar Roman je med povabljenimi. :D Več jih pa žal tudi nimamo. :(
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA