Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#260545
pajo napisal/-a:Ali so se nekateri prijavili direktno,so pod drugim imenom,nana še vseh ni vnesla,se res niso prijavili... :?


Midve s 5rco sva se letos za 50% popust plus majčko prodali Mercatorju :-- pa verjetno še kdo, ki se je zagrebel za prvih 100 :D
#260676
nana napisal/-a:Zdaj pa čakamo samo še kljukice :D Dajmo tudi Timingu nekaj dni, da to vnesejo :wink:

Tudi to je urejeno, zdaj pa pridno trenirat.

Še informacija glede prevzema štartnih številk. Verjetno bomo dvigovali številke individualno, tako kot lani. Morebitne popravke podatkov (če sem se pri komu kaj zmotila) in korekcije razdalje boste lahko izvedli tudi takrat.
#260818
nana napisal/-a:Še informacija glede prevzema štartnih številk. Verjetno bomo dvigovali številke individualno, tako kot lani.

Vljudno vas naprošam, da mi ne pošiljate ZS glede prevzema številk. Več kot to, kar sem že napisala, ne vem. Če bo pa kakšna nova informacija, vam jo bom pa posredovala v tej temi :|
#261789
Je možno prijavo prodati (prijavila sem se skupinsko)? In da potem tisti, ki jo kupi, teče pod svojim imenom? Če se da, je možno spremeniti razdaljo?

Da obrazložim, pred 14 dnevi sem zbolela, in nič ne kaže na bolje. Več kot očitno je, da ne gre izzivat, zato razmišljam, da bi se odpovedala tekmi.

Ostane mi še možnost vračila prijavnine z zdravniškim potrdilom. Ali pa dvignem vrečko, navijam za tekače in preživim lep dan :)

Kakor koli, hvala za odgovore :P
#261795
MančaPomaranča napisal/-a:Je možno prijavo prodati (prijavila sem se skupinsko)? In da potem tisti, ki jo kupi, teče pod svojim imenom? Če se da, je možno spremeniti razdaljo?

Da obrazložim, pred 14 dnevi sem zbolela, in nič ne kaže na bolje. Več kot očitno je, da ne gre izzivat, zato razmišljam, da bi se odpovedala tekmi.

Ostane mi še možnost vračila prijavnine z zdravniškim potrdilom. Ali pa dvignem vrečko, navijam za tekače in preživim lep dan :)

Kakor koli, hvala za odgovore :P


Po moje se da. Sicer pa:
http://www.ljubljanskimaraton.si/sl/main/contact
#264374
nana napisal/-a:
nana napisal/-a:Še informacija glede prevzema štartnih številk. Verjetno bomo dvigovali številke individualno, tako kot lani.

Vljudno vas naprošam, da mi ne pošiljate ZS glede prevzema številk. Več kot to, kar sem že napisala, ne vem. Če bo pa kakšna nova informacija, vam jo bom pa posredovala v tej temi :|


Obvestilo, ki smo ga danes prejeli po mailu pravi takole:
---
Vse tekmovalce in člane skupin obveščamo, da lahko z vaucherjem dvignejo štartno številko v prijavnem šotoru na Kongresnem trgu:
v četrtek, 20. oktobra 2011: od 9.00 - 19.00 ure,
v petek, 21. oktobra 2011: od 9.00 - 19.00 ure,
v soboto, 22. oktobra 2011: od 9.00 - 19.00 ure,
v nedeljo, 23. oktobra 2011: od 6.30 - 9.30ure
---

Predvidevam, da bom kljub temu lahko svojo številko dvignil sam.
Potrpežljivo čakam na navodilo od Nane.
#264413
jedrnat napisal/-a:Potrpežljivo čakam na navodilo od Nane.

Ker imam vavčer na katerem je cca 200 tekačev, tega vavčerja ne bom pošiljala nikomur. Na Timingu so mi zagotovili, da boste številke, tako kot vsa leta, dvignili sami in siecr brez vavčerja.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA