Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#263967
hoj,

tudi letos bo na Ljubljanskem maratonu poskrbljeno za tiste, ki ste si za cilj zadali preteči maraton v kakem okroglem času. tempo tekači, po domače zajčki (in zajčica) smo:

3:00 Lojze Primožič
3:00
3:15 Boštjan Urankar
3:15
3:30 Dušan Moškotevc
3:30 Borut Malavašič
3:45 Miro Režonja
3:45 Matija Oblak
4:00 Nataša Robnik
4:00 Zdravko Čufar
4:15 Tadej Zajc
4:15 Ervin Lemark


okrašeni z velikim smiley balonom

postavili se bomo v bokse glede na ciljne čase, tekli bomo enakomerno s kako sekundo rezerve za postanke na okrepčevalnicah

kot vidite, manjkajo imena pri treh hitrih časih - 3:00 in 3:15 - vzrok je hitrost :)

je kdo med vami pripravljen prevzeti vlogo zajčka za 3:00 ali 3:15? ali pa koga pozna in ga lahko priporoči? kar na dan z besedo, hitro :)

iščem pa tudi rezervo za 4:15. Matjaž je žal bolan in vsak dan bolj verjetno je, da ne bo mogle opraviti svoje zajčje naloge.
#264014
V razmislek:

Menim, da tisti, ki jim čas kaj pomeni, želijo teči pod okroglo številko, npr 3:29, 3:59, zato bi jaz raje videl, da bi me "zajček" vlekel pod 3:30 ali 4:00.

Res je, da lahko "zajčka" na koncu prehitiš, samo to je čuden občutek, da te "zajček" preganja. Potem je to prej "volkec" kot "zajček" :D
#264033
a bodo tudi kakšni hitrejši zajci ali je to vse?

ne zanima me sicer za maraton, ampak za polovičko. če se ne motim, je bilo nekaj časa nazaj na strani od LM celo napisano, da bo zajec za 2:55 (torej polovička dobrih 1:25), kar bi meni kar ustrezalo, samo zdaj tega zapisa ni več.

lp, andrej
#264037
A zajca za 4:30 pa spet ne bo??? :mrgreen:

Glede limita pa imam uradno pojasnilo. Res je, da je limit za prvi krog 2:15, vendar se ta limit šteje ob prehodu zadnjega tekmovalca skoz štartno črto. To pomeni, da je limit za prvi krog v bistvu 2:30. To pa se že šliši drugače, mar ne :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA