Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

 anab
#204448
ZdravkoC napisal/-a:
Darja napisal/-a: Duša prodana :nono:

Darja, jaz nisem samo tvoj :--



:shock: aha :idea: , se mi je zdelo :mrgreen: , da jih imaš več :lauf: tekem na programu :-- , :nono:
 janezu
#204912
zna biti to eden orientacijsko najlažjih trekingov,sploh,če pade še vsaj pol metra snega :D ali je dovoljena uporaba turnih smuči ? vsi pa seveda upamo,da bo vreme tudi na zadnji preizkušnji uvidevno- kot letos VEDNO. bo gotovo dolga,če vidimo,kdaj je start,ali pa iz drugega razloga :drink :drink :drink upajmo LP ju
 klas
#204923
Upamo, da ne bo treking zgledal kot preboj XiV divizije v zimi med vojno čez te hribe...ve se, kolko jih je prišlo čez.. :mrgreen:

...ne brez heca, zaenkrat so stvari pod kontrolo, teren ni posebno težek, zato nekaj snega, če ga še bo, ne bi smelo delati težav... 8)

Organizatorji menda že prilagajajo progo bolj zimskim razmeram...delale se bodo menda celo lažne sledi v snegu :-- za "zavaravanje protivnika", tako bo potrebno preučevati odtise podplatov v snegu.

Ali bi lahko zato prosim Mlakar, Erjavec, pa tudi ti janezu, prej tukaj objavli vaše odtise obutve, ki jo boste meli na tekmi, da bo šlo tekmovalcem lažje z razpoznavanjem prave smeri :lol:

Trej nič bat...če smo zmogli vse do zdaj, po padla že zadnja - t.j. laška runda!!!
 janezu
#204956
matej,žine,janezu in še nekaj nas je dobrih samo za lažne sledi :D ali za podaljšanje trase,dobri orientacisti pa že iščejo copate brez profila.tako,da se bo treba znajti.najvažnejše pa je,da ne zgrešimo zadnje KT. lp ju
Uporabniški avatar
 zvone
#205089
Spoštovani trekerji!

Pa je tu - še zadnja preizkušnja!

Upam in želim, da bo po mojem, in da ne bo "padavin" ko ste "med" prvo in zadnjo kontrolno točko!

Vse drugo bo itak užitek, žal, tudi toktrat brez moje udeležbe!

Srečno in varno pot vam želim!

Lep pozdrav! Zvone
Uporabniški avatar
 semjul
#205120
:D

Na treningu pred kratkim, sem vrh Mrzlice srečal družino, katere glava je med organizatorji Treking lige, kako so se razgledovali po okolici. To mi daje slutiti, da bo jutrišnji treking zajel tudi ta konec hribovja. :clap:
Žal mi je le zaradi vremena, kajti če bo megla, bo ekraten pogled po širni Sloveniji onemogočen. Štajerska,Gorenjska, Posavje, Savinjska dolina, Zasavje, celo sosednja lepa njihova, vse to je vidno ob lepem vremenu z vrha Mrzlice.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA