Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

#120581
Ker so nas pridni tekači že odkrili, je čas da se uradno predstavimo - pred vami je prva Slovenska treking liga, edicija 2008. Kratek predstavitveni tekst si je že v novi temi, sledilo pa bo še mnogo več, tudi z vašo pomočjo.
Uradna spletna stran lige bo zaživela prihodnji teden, na njej pa bodo na voljo vse informacije o tekmovanjih. Vsa vaša vprašanja, ideje in navdihi pa so zaželjeni že sedaj.

In seveda posebna zahvala forumu, da nas je sprejel med sebe.
Uporabniški avatar
 IČA
#121153
Zadeva me ZELO zanima, čakamo na kakšen bolj konkreten info.

lp
 klopotec
#121158
Mene tudi zanima. Kje se da dobiti kaj informacij?
 treking liga
#121162
Pozdravljeni vsi, ki vas zanima Treking Liga SLO !

Še malo malo, pa bodo vsi podatki in informacije o ligi na razpolago na strani www.treking.si
Živahno bo celo leto, predvidoma enkrat na mesec in skupaj se bomo premikali sem ter tja po Sloveniji. Začelo se bo na Koroškem, konec aprila... pozdrav TL

:wink: HOJA VZNEMIRLJIVA - TO JE TREKING LIGA !
Uporabniški avatar
 iverson
#121199
Tole me pa res zanima, komaj čakam na več informacij.
Uporabniški avatar
 IČA
#122841
Glede na to, da je do začetka lige samo še slab mesec in da sem velik interesent za udeležbo vsaj na prvi tekmi, bi bil vesel kakšnih dodatnih informacij.
Pa rad bi vedel a naj na zadevo računam al ne?

lp
#122883
:) Spoštovani prijatelji trekinga in simpatizerji Slovenske treking lige 2008!
Na strani www.treking.si že lahko preverite prve informacije o poteku letošnje treking lige. Tu so razpisi vseh sedmih letošnjih trekingov in splošne informacije o treking ligi.

Lahko se že prijavite na pomladni tekmi in sicer na Koroški treking Muta (27.4.2008) in Bovec trek race (31.5.2008).

Nenazadnje pa lahko preverite, kakšen je v resnici vaš STL treking profil.
Ste fighter, challenger, explorer ali joker ?

Stran bomo v nadaljevanju rapidno nadgrajevali, tudi po vaših sugestijah.
Lepo vas pozdravljamo vaš STL team: marko, matjaž, janez, roman....



:wink: HOJA, KI TE DOBRO ZMIGA, TO JE TREKING LIGA !!!
Uporabniški avatar
 IČA
#122905
Se vsekakor vidimo čez štiri tedne. Najbolj me pa veseli, da je prva preiskušnja na mojem "domačem igrišču" :lol: (Kozjak).

Upam, da se bo stvar lepo prijela, sam imam že tudi nekaj interesentov.

lp
Nazadnje spremenil IČA, dne 30 Mar 2008, 09:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 iverson
#122915
Zanimivo. Sedaj se bo treba še dokončno odločiti Dunaj ali Treking liga, saj je oboje na isti dan. Čeprav me bolj vleče v naravo.
Uporabniški avatar
 žine
#122917
Hmm, hujša dilema se mi zdi - ali Muta ali Mosor :( kje bo boljša družba?
lpŽ
Uporabniški avatar
 iverson
#122932
Jaz sem malo še premislil in se odločil da grem v naravo :D . Teka po asfaltu bo še dosti. Pa še res si želim probati tako tekmo.
Uporabniški avatar
 iverson
#123462
Kakšno superge pa imate na trekingu? Kakšne Salomonke? Kakšna priporočila so dobrodošla!
Uporabniški avatar
 IČA
#123473
Slika

Jaz bom šel v tehle, da še malo gleženj popazim.
Kolikor poznam teren pa bodo večina gozdne poti in makadam.
 klopotec
#123477
Jaz mam pa povsem drugi problem. Specialk ne morem brat niti z očali. Predroben tisk. Še ta teden moram k optiku po nova očala.
Še najraje pa bi se nekako švercal, počakal da drugi določijo smer, jaz pa za njimi. A bi tako šlo?
 večno mlad
#123484
Sem pred isto dilemo kot žine. Že lani, ko sem izpustil Mosor, sem dejal za letos, da pa grem. Zdaj pa kar dva trekinga. Ne vem, ne vem. Bolj pa me vleče popravit lanske dolgove.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA