najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#187740
Glede na veselje v hrvaškem Novem mestu sem malo pogledal in našel tole:
Evo, še en. sprint triatlon. To nedeljo
Bi skopiral vsebino razpisa, pa se ne da. Zato prilagam link.
http://www.turboms.net/dokumenti/razpis ... iatlon.pdf

Ali je kdo že bil, kakšna je proga (kolo). Malo me mika. Tudi, če sem zadnji me ne moti,
bi pa rad prišel okoli 1:30. Še kdo gre? Sedaj, ko imamo nove drese jih je treba rabit 8)
#187758
Vidim, da nam je NG triatlon vliv energije za nove podvige...predvsem sedaj, ko smo že "bolj" izkušeni bi radi izboljšali čas...vsaj za pol sekunde a ne? :oops:
Sam sem že prijavljen na domačo rekreativno kolesarsko prireditev-Trebanjski kolesarski maraton DANA
Hm samo novi dresi...družba :TF) ...kaj pa če......???

P.S. Poglejmo s svetlejše strani....ZAJČKI so zagotovljeni :lol:
Sončka napisal/-a:
izzardly napisal/-a:Tale ne zgleda slabo, me pa dejstvo, da gre za DP skrbi, ker znajo bit vsi našpičeni, jaz pa neizkušena in v napoto :D .

Naj te ne, saj te prehitijo že v samem štartu... :D
#187759
To je bil pa moj prvi triatlon (takrat še olimpik) in je bilo zelooo vroče. Mene žal ne bo, ker imam študijske obveznosti (tabor) in mi je kar malo žal, ker bi z veseljem šel. Je pa tako, da bo tu vse veliko bolj tekmovalno po predalčkih (časovnice za menjalni prostor, pravilna oprema koles, čelade...) in tudi ljudje bodo bolj napeti, vsaj tisti, ki bodo tekmovali in wannabe hudi "triatlonci", ki bodo mislili da tekmujejo vendar kakšne morebitne grde komentarje preslišiš pa je. Je pa še zmeraj fajn, še posebej, ker se tu grupira na kolesu in lahko vmes malo počiješ.

Če boste šli, se dobro odrežite, brez padcev, modric in tako naprej. Bom mislil na vas.

LP

P.S.: počasi bomo pa morda tako zagreti in nas bo toliko, da bomo ustanovili lastno sekcijo :clap:
#187768
Pozdravljeni. Letos bo prvič šprint triatlon(prej olimpik). Trasa ni preveč zahtevna. Plava se v jezeru(26 st.C), kolesarska proga je popolnoma zaprta za ves promet. Pravtako tekaška.
Ker se tekmuje za slovenski pokal veljajo pravila TZS. Če se vam ne da prebirat kaj to pomeni glede opreme(primerno kolo, primeren dres...) lahko brez problemov pokličete in vam odgoorim na vprašanja.

Tudi za vse ostale informacije v zvezi s tekmo dobite na : 051 238 531 (Sandi)
#188667
Kljub slabi napovedi sem se odpravil na sprint triatlon Šmartinsko jezero. Žal po dresih nisem opazil nobenega člana TF, ampak recimo, da sem potem jaz kot nek simpatizer TF branil barve...
Vzdušje je bilo vremenu primerno in niti približno tako dobro kot v Novigradu. Ker so bili v sklopu eventa izpeljani še akvatlon in super sprint triatlon, ki so šteli (prav tako kot ST) za državno prvenstvo, je bilo sicer štartnih številk kar precej, a se je na koncu izkazalo, da je bilo to bolj ali manj posledica mlajših kategorij, ki so se (predvsem njihovi starši...) borili za zmago in "prestiž".
Dejstvo, da nas je bilo na sprintu uvrščenih 44 moških in 7 žensk, je dovolj zgovoren podatek, da rekreativni triatloci raje obiskujemo bolj ljudske in rekreativcem prijaznejše prireditve. Tudi debate, ki sem jih poslušal med tekmovalci, so se nekako vrtele okrog nesoglasij, zapletov in pljuvanja po triatlonski zvezi.
Moj rezultat (39 mesto med moškimi) je bil bolj v skladu z olimpiskim načelom "Bolje sodelovati, kot zmagati", a sem vseeno zadovoljen, saj sem po bolj ali manj neprespani noči, komaj še imel dovolj moči za dokončanje teka. Sicer pa je bilo plavanje neprimerno bolj humano kot v Novigradu (brez vetra), je pa res, da posledično nisem spil toliko "elektrolitov", kar se mi je kasneje očitno poznalo...
Se vidimo na naslednji prireditvi.

Lep pozdrav,
Matija

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA