najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

 damjan10
#146732
Sedaj ko si že "stari maček" olimpikov,
bo pa šlo pod 2:50:00 :lol:
Uporabniški avatar
 garač
#146735
damjan10 napisal/-a:Sedaj ko si že "stari maček" olimpikov,
bo pa šlo pod 2:50:00 :lol:


Hehehe...važn je cilj...rezultat bo pa itak semafor pod 2:50:00 sam napisu :lol:
Sicer pa ne smeva hitro napredvat...da ne bova prehitro pod 2:00:00 pršla... :lol:
 Leon
#147045
Prognoza vremena ni najboljša, veter od 35-40 km/h.
Sam še razmišljam, če se naj odpravim ali ne???
Uporabniški avatar
 garač
#147169
Pa naj enkrat vreme z vetrom dela za nas...35-40km/h v hrbet na kolesu in teku :lol:
Upam, da bo organizator prpravljen, ko bomo vsi zlo zgodaj v cilj prletel... :lol:
 Leon
#147177
Ja, to bi blo fajn, ampak kot navadno piha v prsa!!!
 damjan10
#147205
ampak mi se borimo!

NIČ NAS NE USTAVI
 Leon
#147218
Točno tak, Damjan ti greš???
 damjan10
#147277
grem, grem!

moram preizkusiti neopren :lol:
 Leon
#147333
Zdravo, žal zaradi službe ne morem it, bil pa sem prijavljen, ampak je vletela nepričakovana bolniška sodelavca!!!!!!!!

Drži se Damjan in ostali, pa podrobno poročilo pričakujemo!!!

Lp
Uporabniški avatar
 lukkka
#147345
mah pusti veter - zato pa imaš zavetrje :D , če je dovoljeno...

in če bo krog, ti bo vsaj pol kroga verjetno v hrbet neslo. Sam ne utegnem še na Krk, se moram pripravit malo na kolesarski štart 5ega v NM in še nekaj za maraton v Lj, potem pa na zasluženo pavzo.

Držite se na Krku in srečno! :D
 damjan10
#147807
Moje poročilo:

Zjuutraj sem ob 5h vstal, pojedel kosmiče z medom (šel še 2x na WC) in ob 6:15 smo s punco in kužkom krenili na KRK.

V agenciju SUNSET so se še prijavili, kjer so mi organizatorji dodelili št. 1, nato pa v menjalni prostor kjer smo odložili opremo (v menjalnem prostoru je vladal pravi kaos, markirali so mi tudi majhno št. tako da so na postajankah namesto 1 napisali 7).

Na plavanju so me zalivali valovi, tako, da sem spil kar nekaj vode (na srečo brez posledic). Voda je bila mrzla (cca. 19C).
Kolesarjenje je bil daleč najtežji del dirke (višinska razlika 750m, proga dolga 45km, po progi je potekal promet, spusti so bili nepredvidljivi in zelo nevarni, močan veter tako bočni kot v prsa (nisem nič čutil, da bi mi pihal v hrbet), cesta je bila ponekod zelo ozka saj smo se peljali po uličicah, proga je bila tudi slabo označena).
Del tekaške proge je potekal po glavni cesti, del pa po marini. Tako, kot kolesarska je bila tudi tekaška proga slabo označena, zato se nič ne čudim, da sem se na teku izgubil. Na okrepčevalnicah je bila samo voda, na obračališču pa še banane (tekaška proga je bila dolga največ 9km).
Na cilju so bile samo voda (voda iz balonov, ki si si jo natočil v že uporabjen plastični kozarec) in banane.

Špageti so bili izvrstni (pijačo smo si plačali sami).

Mogoče nas je g. M. Kregar z Blejskim triatlonom preveč razvadil.

Konec koncev, če bo naslednje leto 2. olimpijski triatlon Krk se ga zagotovo udeležim.


POHVALA: rezultate je organizator poslal tekmovalcem na njihove mail naslove!

še nekaj slik:
z zvestim navijačem Cesarjem
Slika

pred štartom
Slika

prvi zamahi
Slika

iz vode
Slika

začetek teka
Slika

na teku
Slika

na cilju
Slika
 damjan10
#148193
poročilu sem dodal še slike

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA