prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 ZOKI
#188677
Lepo prosim, da vzamete osebni dokument, ker so Talijančki vzpostavili od nedelje dalje kontrolo na mejnih prehodih... :evil:
Se vidimo :juhuhu:
Uporabniški avatar
 riba
#188777
Po popoldanskem dežju nam je le uspelo preteči Kokoško... :-- Zaradi zamudnikov smo sicer malo bolj pozno štartali in odtekli le cca 10 km, ker se je za nazaj že mal temnilo.... Drugače pa je blo super... še posebej ko smo se peljali nazaj in so bile noge lažje za 10 kg.... pa še take pogovore smo imeli od merjenja pulza pa do divjih prašičev, medvedov in zelencev :mrgreen:
 bruny
#190763
:D Pred dnevi sem med počitnicami na slovenski obali hitro prehodil en krog po piranski obalni pešpoti in Parenzani na relaciji Piran-Fiesa-Pacug-strunjanske soline-predor Valeta-Portorož-Piran. Še posebno mi je bil všeč del nad Pacugom, ki poteka po gozdni poti in prečenje solin med solnimi polji. Srečal sem kar precej tekačev, pohodnikov, kolesarjev ....kljub ne preveč primerni uri v zgodnjem popoldnevu zaradi vročine in sopare. :D

GPS:http://trail.motionbased.com/trail/activity/8628391

lp bruny
Uporabniški avatar
 Ksenija
#190783
riba napisal/-a: pa še take pogovore smo imeli od merjenja pulza pa do divjih prašičev, medvedov in zelencev :mrgreen:

haha kot bi se o meni pogovarjali ;) srečujem divje prašiče, svarijo me pred medvedi, pa še zelena sem v teku ;)
Uporabniški avatar
 ZOKI
#190888
Če koga zanima pogovorni tek (eno uro in pol) po Kokoški je povabljen-a, da si mi pridruži v četrtek 23.07.2009. Odhod iz MP Škofije 18:30h. Se vidimo :juhuhu:
Uporabniški avatar
 petka
#191344
Pravkar sem se vrnila s počitnic na naši obali. Sem celo 2x tekla, enkrat z Belvederja proti Strunjanu in sem potem še tam nekaj krožila po kolesarskih stezah pa nazaj v hrib :!: , drugič pa z Belvederja pa do svetilnika in nazaj (spet v hrib :!: ), ma obakrat torej ta presneti hrib, sem bila čisto Slika , čeprav ob morju je zgodaj zjutraj res lepo teči...
A imate sploh kakšno ravninsko progo? :wink:
 MATE
#191345
Pozdravljeni,

Jutri se ravno odpravljam na morje na Pašman (mesto Pašman) in nameravam tudi teči vsako jutro, kot vsako leto tam, malo kot priprave za Celje- Logarska. Me zanima, če bo kdo od forumcev na Pašmanu se mi lahko pridruži ob jutranjih urah.

Lep dopust vsem.
Ivan
Uporabniški avatar
 ZOKI
#191363
V sredo 29.07.2009 je na vrsti ''Kojnik'' (803nmv).
Pretekli bomo 10km in okoli 390m višincev. Sam klanec je dolg 4,20km z 330nmv. Poleg tega boste spoznali del tekaške proge Modrasovega teka, kateri se bo tekel v okviru ravninskih primorskih tekov 16.08.2009 v Podgorju. Dobimo se na Bivju pri Hladilnici ljubljanskih mlekarn nasproti Iplasa ob 18:45h ali pa na parkingu v Podgorju ob 19:10h.
Se vidimo :--
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#191574
Lep pozdrav Primorci (in ostali)! :wink:

Kot vsako leto sem tudi letos v Piranu na dopustu. Tečem in se mučim v "samoti" zato bi rada tekla s kom, ki rabi družbo. Danes npr. nisem šla na jutranji tek, ker se mi ni dalo spraviti iz postelje :roll: :lol: .

Vidim, da ste za danes že zmenjeni. Problem nastane v tem, ker ne poznam te lokacije. Poznam samo Piran, Portorož, Lucijo, soline. Pol se pa že konča. :oops:
Rada bi šla z vami samo mi je malo prehitro. Danes bom šla okrog 20-21ure.

No, če bo kdo za družbo (za pogovorni tempo, ker zelo rada čvekam :lol: ) naj me kontaktira na mobi 051 211 054, ker dostop do neta ne bo vedno mogoč.

Anybody (lonely, arabo, riba,...)? V Piranu bom do naslednjega tedna (do petka ziher).

Lepo se imejte in uživajte kjerkoli ste.

LP, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 grb
#192473
Ojla

v nedeljo se odpravljamo na drugi del dopusta, tokrat v Portoroz. Stacionirani bomo v Luciji in zanima me, ce bi se nasel naslednji teden kak sotrpin s poznavanjem lokalnih poti, da bi skupaj odkrevsala eno polovicko (+ - par km ni problem) "u ranu zoru" :)

G.
Uporabniški avatar
 zajc
#192479
grb napisal/-a:v nedeljo se odpravljamo na drugi del dopusta, tokrat v Portoroz. Stacionirani bomo v Luciji in zanima me, ce bi se nasel naslednji teden kak sotrpin s poznavanjem lokalnih poti, da bi skupaj odkrevsala eno polovicko (+ - par km ni problem) "u ranu zoru" :)

Če želiš lahko z mano tečeš v nedeljo (16.avg) enkrat za spremembo popoldne :shock: , tam nekje med 14-17 uro :twisted:
Uporabniški avatar
 grb
#192481
zajc napisal/-a:Če želiš lahko z mano tečeš v nedeljo (16.avg) enkrat za spremembo popoldne :shock: , tam nekje med 14-17 uro :twisted:


Ves da sem imel to malo v planu. V nedeljo se vracamo domov, pa se ne vem tocno kako in kdaj. Ce mi bo zneslo se ti pridruzim al pa ti samo kako cocacolo prinesem :-) Ti se kak dan prej posljem SMS. In kako si s pripravami?
Uporabniški avatar
 zajc
#192482
grb napisal/-a:Ves da sem imel to malo v planu. V nedeljo se vracamo domov, pa se ne vem tocno kako in kdaj. Ce mi bo zneslo se ti pridruzim al pa ti samo kako cocacolo prinesem :-) Ti se kak dan prej posljem SMS. In kako si s pripravami?

V bistvu zdaj počivam in jamram "v kaj sem se spustil" :shock:
Če boš utegnil in če bom takrat še me "živimi", si vabljen, vsako spodbudo bom potreboval, ne le jaz, tudi ostali, sploh zadnjih 25 km, ker spremljevalci ne morejo zraven (ni cest, razen križišč kjer kolesarska cesta seka cesto) :drink
Uporabniški avatar
 Arabo
#192510
Kot sem že napisal "no problem" za jutranji ali ob kateri koli uri tek predvsem med tednom, ker sem ob weekendih tekaško zaseden. Živim v Luciji in zato predvidevam, da naj ne bi bilo težav za se dobit ali srečat. GSM 030/922-716.
Uporabniški avatar
 grb
#192827
Arabo napisal/-a:Kot sem že napisal "no problem" za jutranji ali ob kateri koli uri tek predvsem med tednom, ker sem ob weekendih tekaško zaseden. Živim v Luciji in zato predvidevam, da naj ne bi bilo težav za se dobit ali srečat. GSM 030/922-716.


Evo prvi obalni tek v TF druzbi je bil cista poezija. Arabo hvala da si me peljal "malo naokoli" stran od klasicnih nam turistom znanih poti.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA