prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 nastya
#247071
Lep pozdrav.


Blo bi mi v veselje če bi se našel kdo, ki bi rad tekel v družbi. Zaradi študijskih obveznosti ne morm tečt v domačem kraju, zato mi ne preostane drugega kot Ljubljana, tak da, če je kak/kakšna iz Lj, predvsem center, pripravljen/a bit moj sotrpin, bi blo super, pa da mi pokaže kake nove poti, ker tečem vedno in isto pot in mi ne ustreza več. Naj še povem, da sm v dobri tekaški formi, ker tečem ponavadi 5x na teden če se le da, no ta tedn sm mal zabušavala zarad mraza, ne najdem motivacije glih.
Upam, da se javi kdo=) Hvala.

Nastja from Velenje.=) :--
Uporabniški avatar
 bush81
#247084
Ni lepšega kot it tečt s kako punco, zato bi šel takoj zdraven. :)
Toda nisem več študent v LJ in imam že svojo sotekačico, upam, da ne prebira ravno te teme, k bom tepen. :) :)

Ne se bat, se bo sigurno dobilo dosti interesentov. :)
LP
 ixTilen
#247129
Evo mene, sem na istem kot ti :) Čez teden v LJ, čez vikend doma. V LJ tečem večinoma sam, tako da je družba dobrodošla. Tudi jaz se težko spravim sam iz stanovanja in tečem le 2x, 3x, čez vikend pa gas do zmage :--

LP tilen
 spela*
#247427
Sončka napisal/-a:
spela* napisal/-a:Četrtkovi teki po Golovcu: viewtopic.php?f=9&t=3559&start=3360

Torkovi teki po Rožniku: viewtopic.php?f=9&t=7559&start=3825


Špela*, a kaj prideš na Golado, al smo čist prepočasni zate. :-)


Ej, ful mi je bilo žal, da nisem mogla priti, sploh ko si se ti najavila.
(Predvidevam, da med tekom niste poslušali radia in se izobraževali o ozadju dogajanja v Libiji in Egiptu. Lahko vam je žal, da veste! :lol: )

Ja, bo res treba kaj priti, če hočem na trojkah priti v cilj. Po možnosti z nasmehom. :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA