prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 jernej555
#264651
Že dlje časa spremljam forum in opažam da se v vseh večjih krajih dobija tekači in tečejo na krajše in daljše razdalje. Sam še nisem podobnih druženj opazil v Mariboru(razen četrtkov tek pri telefonski govorilnici)(če se motim me popravite). Tako da vsi tekači ki bi radi družbo na tekih bi se tukaj lahko dogovorili, odšli na tek, ter tako sotekače seznanili z potencialnimi programi. Torej kaj menite? :D Meni bi že prijala družba za kakšen trening na Pohorje :D
Uporabniški avatar
 Eko Team
#265304
jernej555 napisal/-a:Že dlje časa spremljam forum in opažam da se v vseh večjih krajih dobija tekači in tečejo na krajše in daljše razdalje. Sam še nisem podobnih druženj opazil v Mariboru(razen četrtkov tek pri telefonski govorilnici)(če se motim me popravite). Tako da vsi tekači ki bi radi družbo na tekih bi se tukaj lahko dogovorili, odšli na tek, ter tako sotekače seznanili z potencialnimi programi. Torej kaj menite? :D Meni bi že prijala družba za kakšen trening na Pohorje :D


Pozdravljen Jernej,

četrtkovi treningi v mestnem parku pri telefonski govorilnici (18h) pod strokovnim vodstvom vaditelja še vedno potekajo (brezplačno) v povprečju se nas zbere 25-35 tekačev odvisno od vremena :wink:

danes pa začnemo še z skupinskimi pohodi peš na Pohorje
Lokacija: spodnja postaja vzpenjače MB pohorje. Čas: 17.00 Zbor: telefonska govorilnica (pred rampo). Cilj: vrh Pohorja
tempo pogovoren, da pride celotna skupina skupaj na vrh

:laola

vabljeni
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#265315
Ups, to sem pa malo prepozno zagledal ... Pohorje je zakon
Uporabniški avatar
 jernej555
#265343
Superca posebej fini bodo treningi na Pohorje:) Drugače za tole temo sem mislil tudi, da bi se še lahka domenili za treninge oz bi lahko opisale trase trenignov :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA