prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#246114
12., za nekatere že 13. (tek z lučkami) vzpon na Sv. Primoža je danes pospremilo kar 47 ljubiteljev narave in športa. Tudi danes so se lige udeležili novi obrazi - Marjeta Kveder in nekaj "Papežev" . Še vedno prav lepo vabiva in pozdravljava nove člane oz članice.
Štarter je bil Blaž Slapar.
Blaževi začetki teka so se pričeli dan pred diplomo (diplomiral je iz elektrotehnike), ko je bil tako živčen, da ni mogel zaspati in je šel s takratnimi 119 kg na tek in pretekel cela 2 km. Tek mu je postal tako všeč, da se je odločil, da bo pod zdravniškim nadzorom začel hujšati in se redno začel ukvarjati s tekom.
Danes je Blaž redni udeleženec cestnih maratonov, čedalje bolj pa so mu všeč tudi gorski teki. Z močno voljo in s športom je Blaž prišel do neverjetnih 65-67 kg in sam pravi, da bo te kilograme vzdrževal in svoj del življenja posvetil športu, prioriteta pa mu je tek. Prav tako zelo rad hodi v hribe, z letošnjim letom pa je njegov cilj, da si kupi kolo in s kolesom doda nove treninge, ki so v pomoč tekaču.
Blaž, želimo ti, da se ti izpolnijo tvoje želje in lahko si vzor vsem s prekomerno težo, kako se z močno voljo in športom lahko doseže veliko. :clap:
Foto štarterja:
Slika

Vedno nasmejani in teka željni mali kanarčki: :lol:
Slika

Zmagovalec današnje lige je po malo daljšem času ponovno domači metador Lado Kveder s časom 19:44, pri ženskah se mu je pridružila Jana Strahinič (25:41) in pri najmlajših Luka Uranič (letnik 2001) s časom 22:40. :laola

Skupinska fotka: (vedno več nas je :wink: )
Slika
Vreme: Delno megleno in ne preveč mrzlo
(Midva se zgledujeva po Frediju. Če Fredi pride v tričetrt pajkicah in kratki majici, je toplo, če pride samo v tričetrt pajkicah in dolgi majici je mrzlo, če pa ima vse dolgo, je pa zelooooo mrzlo :lol: :evil: )
Danes pa je bil z ligo poseben dan, saj nas je ponovno razveselila Darja z Intersnacka in nam prinesla dobrote http://www.intersnack.si/, dobili pa smo:
Slika
Darja, HVALA! :D
#246153
Moje modne smernice niso odraz pravih vremenskih razmer :wink:
Danes sem izjemoma zaradi prehlada nase navlekel dolgo majico in s tem prekršil moje načelo,da ti mora biti na štartu vedno prijetno sveže!

Tudi sam sem bil deležen Darjinih priboljškov,hvala! :D

Se vidimo naslednji teden( v kratkih rokavih) ! :wink: :mrgreen:
#246171
Ja res prov supr je tale naša liga,zmeraj je kej novga pa še priboljške delijo(HVALA) :clap:
Pa še vsaka čast Blažu ker je tolk kil dol dat pa res ni mačji kašl :clap:
Pa še en lep pozdrav vsem :laola ligašom se vidimo nasledno suboto :wink:
OLSON :juhuhu:
#246390
aadler napisal/-a:Moje modne smernice niso odraz pravih vremenskih razmer.
:rol: :rol: :rol:

Blaž, dober si, saj vem, kako je težko shujšati že za kilo ali dve. :cast:
Tudi jaz se zahvaljujem za »malco« Darji in razdeljevalki. :D

Se vidimo, E.

Da ne bo kdo rekel, da forum samo berem. :wink:
#246405
Blaž :cast: , sem moral kar nekajkrat prebrat podatke če prav vidim :shock: bravo

Še na mnoge tekaške užitke, zahvaljujem pa se tudi za pribolšek Darji in Sandri, no to soboto me nebo na degustacijo in slikanje, že dolgo sem prijavljen na Veronski maraton, tako da se podajam v soboto na pot. Žal, bo pa naslednjo soboto bolj luštno? :clap:

LP Bojan :wink:
#246408
AinE napisal/-a:
aadler napisal/-a:Moje modne smernice niso odraz pravih vremenskih razmer.
:rol: :rol: :rol:

Blaž, dober si, saj vem, kako je težko shujšati že za kilo ali dve. :cast:
Tudi jaz se zahvaljujem za »malco« Darji in razdeljevalki. :D

Se vidimo, E.

Da ne bo kdo rekel, da forum samo berem. :wink:

Naša A in Ema :D
Slika
#246672
Današnja liga v znamenju IRONMANA! Zakaj? Zato, ker je prišel v goste eden izmed najboljših IRONMAN-ov v Sloveniji MATIC ROMŠAK.
Matic je bil gost že lansko leto, toda tako kot vsak športnik, tudi Matic vsako leto naredi kakšen bolj viden rezultat, tokrat FLORIDA 2010.
Skoraj 100.000 tekmovalcev se je leta 2010 za kvalifikacijsko normo borilo .......... več na: http://www.ironman-slovenia.com/content/blogsection/8/76/
Foto štarterja na današnji ligi:
Slika
Matic v akciji:
Slika
Ker je pred nami teden počitnic, so se naši "kanarčki" Papeži odpravili na Primorsko na priprave in tokrat z nami ni bilo nobenega otroka do 15 let... upsssssssss NE NE , dedi Olson je poskrbel, da je le en kanarček priletel do vrha:
Mala Manca:
Slika
Rezultata žal ne vem, ker smo prej odšli, gotovo pa ga bo posredoval Olson.

Danes je ligo obiskalo cca 35 ljubiteljev in en fotograf :wink:
Da pa ne bi vedno tekli samo za rezultat, so nama pri MDK (Mesnine dežele Kranjske) dali "suhi želodec", tako da so se današnji ligaši borili za omenjeno nagrado.
Nagrado si je prislužil Lado Kveder s časom 19:33 :shock: :clap:
Slika
Drugo mesto si je pritekel Martin Vodlan 20:04, tretji pa Tomo Petek 20:25. :clap:
Pri ženskah Ela Tonin 26:15, pri otrocih do 15 let pa mala Manca :cast1:
Skupinska fotografija:
Slika

Imamo pa občutek, da se nam je vremenska postaja pokvarila. Zakaj?
Fotografija pove vse:
Slika
PS: Vreme mrzlo in megleno.

Predstavitev našega fotografa:
Klemen Udovč se s fotografijo ukvarja že par let, zadnji dve leti pa se posveča bolj profesionalno in obiskuje Inštitut in akademijo za multimedijo (višja šola za medijsko produkcijo-fotografija). Zelo rad se posveča koncertni fotografiji, ne zmanjka pa mu dela na porokah, družabnih prireditvah, športnih tekmovanjih....
Ima tudi svojo spletno stran in se predstavlja pod umetniškim imenom CLEMENTINO
http://www.clementino.si/
http://clementino.pic-photo.si/
Klemen:
Slika
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA