prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#215910
MihaPR napisal/-a:Čeprav sos obote pri meni že rezervirane, se bom skušal udeležiti vsaj enega vzpona v okviru zimske lige :) Da ne bom čisti odpadnik :)

Upam, da pride cela družinica :wink: sej jaz ta teden tudi še ne vem, če bom tekel, če pa že bom, bo tempo okoli 26 - 28, ne upam trenirati, preveč kašljam :evil: :evil: ,se vleče že 10 dni :--( :--(
#215988
Današnja liga v znamenju dežja, a že takoj pa štartu pa nas je zasuval :twisted: snegec yeeee!!!
Prav posebno je bilo to, da vsak, ki je prišel na današnjo ligo je rekel :" sem pa mislu, da bom sam"! hehehehee :lol: :lol:
Zbralo se nas je kar 14 tekačev ter tekačic in tako dokazali, da nam je liga zlezla pod kožo in neglede na vreme prihajamo.
Današnja štarterka je bila Meta:
Slika

Zmagovalec je bil Gregor Mlakar s časom 20:25, drugi Robi Kosmatin s časom 21:00 in tretji legenda lige, Lado Kveder s časom 21:05, pri ženskah je danes slavila Sandra Prešeren s časom 35:00, čestitke :laola

Moram pa omeniti še mladega Uroša Cireviča ( ki, verjamem da bomo še slišali zanj ) in sva danes odtekla skupaj ( jaz zaradi prehlada na ligi še rezervirano :evil: ) celotno traso s časom 27:40. Uroš je letnik 1998 !! Bravo Uroš :clap: :clap:

Še obvezna fotka :
Slika
#216055
Ja res tud jest sm mislu da bom sam pršu :? ampak glejga zlomka slabi vreme je več nas je,se bojim če bo kdaj padala toča nas bo sigurno trideset :lol:
Drgač pa tudi v takem vremenu kot je bilo v soboto smo se imeli prav fajn :clap:
Lep pozdrav pa lepo se imejte se vidimo v soboto :wink: OLSON
#216420
Za jutri smo vreme zrihtal, :shock: tko da se spet vidmo, kot ponavadi (namen je tak) štartam od doma mal čez osmo :--
Kakšne so razmere? :?: Predvidevam da je blat do kolen, jasno pri telemark tehniki :shock:

LP Bojan
#216447
Bojči !! Veseli me, da boš po dolgem času spet grizel klanec Primoža :twisted: , mene žal jutri ne bo ( služba :evil: ) bo pa Sandra poskrbela za vse, kar je potrebno postoriti.

Veliko užitkov v blatni kopeli vam želim , :lol: :lol:
#216476
Ja dons je bla pa res rekordna udeležba :clap: , mogoče celo zarad vremena, saj mislm da tazga lepga dne na LIGI še ni blo :shock: .
Ker sem bl za metlo niti ne vem kako je kaj letel gor po trasi, udeležba je bla na najvišjem nivoju! :clap:
Vencelj me veseli da si se oglasu, pa če bo priložnost pa prlet še kaj naokrog, mogoče že kar naslednjo soboto :wink:

Lp Bojan
#216478
BO-JAN napisal/-a:Vencelj me veseli da si se oglasu, pa če bo priložnost pa prlet še kaj naokrog, mogoče že kar naslednjo soboto :wink:

Lp Bojan


Saj naslednjo je menda že zadnji krog??
No, jaz se za take stvari odločam zjutraj, veliko odvisno od vremena (a ne samo od vremena), tako da bomo videli...

LP, vencelj
#216497
Ravno takrat, ko manjkam jaz, pa pride Vencelj :evil: Vencelj, to soboto, ki pride, moraš biti tu, pripelji s seboj bolj polovico :)
Slika

No, tako kot vse zimske lige se tudi naša zaključuje. Pred nami je še zadnji tek oz pohod, potem pa nagrade :clap: :lol: :lol: , sej zato pa hodmo na lige :twisted:

Kako je bilo danes. Prišlo je kar 32 tekačev in ponovno sta padla dva rekorda, Zarnik s rekordom proge in rekord udeležbe. :laola
Današnji štarter je bil Uroš:
Slika

Današnji trije so : Zarnik Sebastjan 17:28, Gašper Bregar 17:58 in Metod Bregar 19:55, pri ženskah pa je slavila Jana Strahinič s časom 25:38 ,čestitam :clap:

Še skupinska slika:
Slika
PS: Še vedno vabljeni vsi tekači oz ljubitelji športa, da se nam pridružite pri zadnjemu vzponu 1.zimske lige Sv.Primož nad Kamnikom, nagrad je dovolj :twisted: :--
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA