prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Loni
#271787
No, midva sva se šla včeraj pretvarjat, da gaziva, malo nama je celo ratalo tam čez hosto. Tokrat samo na štrudl na Topolu in nazaj.
 matej-jethro
#274936
Bravo, vidva :D Dobr sta plužila suho listje in enkratno je to početi pod tako sinje modrim nebom 8)
Z Deniz(s)om sva v nekaj krajši (29km) različici to počela na drugi strani Poljanske Sore :wink: Ja, suhe so te Škofjeloške gmajne......bile.....do danes :lol:
Uporabniški avatar
 yogo
#277592
Kljub slabi napovedi, sva se z Marijo odpravila v Polhograjce, na meni zelo lep krog okoli doline Ločnice.
Marsikomu so te poti že znane saj povezujejo vrsto izletniških ciljev. Krog poteka po markiranih poteh in je dolg okoli 23 km z višinsko razliko 1500m, seveda če se povzpneš na Sv. Jakoba, Grmado, Tošč in Osolnik. Vse štiri vrhove pa je možno obiti in si olajšati turco.

Potek poti:
Sora – Studenčice – Sv Jakob – Topol – Grmada – Gonte – Tošč – pod Velikim Babnikom – Gontarska planina – Osolnik – Hom – Sora

Slike in zemljevidhttps://picasaweb.google.com/117281788162074468389/OkoliLocnice
Uporabniški avatar
 AVI
#277607
Bravo Yogo in Marija! Lep krog sta naredila, poti pa so mi seveda poznane in res so lepe...tista kopica pa je tudi vsakič znova v drugem "agregatnem" stanju...lepo... :D
Uporabniški avatar
 Alenovski
#294450
:D

Hej!
Tako kot si zapisal Avi, vikend tekaško izkoristen, da je kaj! Jesenski krog po Polhograjcih, sončni vzpon na Storžič. Ma ni vrag, da nismo "nafilal" baterij za začetek novega tedna :D

Lep poz!
 matej2
#294463
Še ena od variacij:

V nedeljo sva s kolegom polhograjce kombinirala z Lubnikom.
Štart v Medvodah. Nato pa na Katarino - Grmado - čez Gonte na Tošč - mimo sv. Ožbolta in sv. Andreja do Škofje Loke - ovinek do avtobusne k šiptarju na čokoladno mleko, potem pa na Lubnik in povratek v Loko. Počasi je zmanjkalo elana, zato sva Osolnik pustila za drugič in se vrnila v Medvode po cesti.
Vse skupaj 48km, 2300m vzpona, 7ur 40min bruto.
Slik žal ni. Če rabi kdo GPX naj se javi.

Lp.
Uporabniški avatar
 zvone
#294465
matej2 napisal/-a:Še ena od variacij:

V nedeljo sva s kolegom polhograjce kombinirala z Lubnikom.
Štart v Medvodah. Nato pa na Katarino - Grmado - čez Gonte na Tošč - mimo sv. Ožbolta in sv. Andreja do Škofje Loke - ovinek do avtobusne k šiptarju na čokoladno mleko, potem pa na Lubnik in povratek v Loko. Počasi je zmanjkalo elana, zato sva Osolnik pustila za drugič in se vrnila v Medvode po cesti.
Vse skupaj 48km, 2300m vzpona, 7ur 40min bruto.
Slik žal ni. Če rabi kdo GPX naj se javi.

Lp.


Bravo Matej &...!

:laola :laola

Hud tempo!

lp. zvone
Uporabniški avatar
 vencelj
#294466
matej2 napisal/-a:Še ena od variacij:

V nedeljo sva s kolegom polhograjce kombinirala z Lubnikom.
Štart v Medvodah. Nato pa na Katarino - Grmado - čez Gonte na Tošč - mimo sv. Ožbolta in sv. Andreja do Škofje Loke - ovinek do avtobusne k šiptarju na čokoladno mleko, potem pa na Lubnik in povratek v Loko. Počasi je zmanjkalo elana, zato sva Osolnik pustila za drugič in se vrnila v Medvode po cesti.
Vse skupaj 48km, 2300m vzpona, 7ur 40min bruto.
Slik žal ni. Če rabi kdo GPX naj se javi.

Lp.


Tole je pa bil vikend: res veliko migajočih je izkoristilo solidne (predzimske) vremenske razmere in odbezljalo v naravo...zelo pohvalno :!:
Matej in kolega, čestitke tudi vama! :clap: :clap:

LP
 milk
#294480
Letos nisem imel nobenega omembe vrednega daljšega treninga, lani pa sem jih opravil po polhograjcih kar nekaj. Eden takih je približno 33 km dolg krog:
Sora, Hom, Osolnik, Puštal, Sv. Andrej, Sv. Ožbolt, Sv. Jedert, Tošč, Gonte, Grmada, Jakob, Tehovec, Studenčice, Sora. Potreboval sem slabe 4 ure, višine pa se nabere okoli 2500m.

Ta krog sem sedaj nadgradil in vključuje skoraj vse polhograjske hribe. Dolžina bi bila okoli 45 km:
Start je pri transformatorju v Hrastenicah, mimo cerkve na Katarini do Jakoba, Tehovec, Studenčice, Sora, Hom, Osolnik, Puštal, Sv. Andrej, Sv. Ožbolt, Sv. Jedert, Tošč, V. Babnik, Gontarska planina, Govejek, Legastja, Jakob (direktno), Topol, Grmada, Belica, Belo, Hrastenice.
Vredno je to poskusiti, so zelo lepe poti, vse sem že obdelal, samo ne v enem samem krogu.
Če kdo potrebuje vodiča...
Uporabniški avatar
 AVI
#294482
matej2 napisal/-a:Še ena od variacij:

V nedeljo sva s kolegom polhograjce kombinirala z Lubnikom.
Štart v Medvodah. Nato pa na Katarino - Grmado - čez Gonte na Tošč - mimo sv. Ožbolta in sv. Andreja do Škofje Loke - ovinek do avtobusne k šiptarju na čokoladno mleko, potem pa na Lubnik in povratek v Loko. Počasi je zmanjkalo elana, zato sva Osolnik pustila za drugič in se vrnila v Medvode po cesti.
Vse skupaj 48km, 2300m vzpona, 7ur 40min bruto.
Slik žal ni. Če rabi kdo GPX naj se javi.

Lp.


milk napisal/-a:Letos nisem imel nobenega omembe vrednega daljšega treninga, lani pa sem jih opravil po polhograjcih kar nekaj. Eden takih je približno 33 km dolg krog:
Sora, Hom, Osolnik, Puštal, Sv. Andrej, Sv. Ožbolt, Sv. Jedert, Tošč, Gonte, Grmada, Jakob, Tehovec, Studenčice, Sora. Potreboval sem slabe 4 ure, višine pa se nabere okoli 2500m.

Ta krog sem sedaj nadgradil in vključuje skoraj vse polhograjske hribe. Dolžina bi bila okoli 45 km:
Start je pri transformatorju v Hrastenicah, mimo cerkve na Katarini do Jakoba, Tehovec, Studenčice, Sora, Hom, Osolnik, Puštal, Sv. Andrej, Sv. Ožbolt, Sv. Jedert, Tošč, V. Babnik, Gontarska planina, Govejek, Legastja, Jakob (direktno), Topol, Grmada, Belica, Belo, Hrastenice.
Vredno je to poskusiti, so zelo lepe poti, vse sem že obdelal, samo ne v enem samem krogu.
Če kdo potrebuje vodiča...


Obe varianti sta zelo zanimivi tako, da... :D :D :clap: :clap:

Pred časom pa sva s Sukarjem naredila tudi malo "daljši" krog po Polhograjcih...
http://www.davidkadunc.si/polhograjci-sirse/

In res, poti so izredno lepe in človek se jih res nikoli ne naveliča. :D :D
Uporabniški avatar
 Sukar
#294506
Ja res telih Polhograjcev se nikoli ne naveličaš je veliko opcij,na nekaterih odsekih dobiš občutek da si v visokogorju :D če je pa zraven še dobra družba pa vzponi in spusti kar mimo bežijo :lol: :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA