prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 AVI
#294618
matej-jethro napisal/-a:Bravo boysi :clap: V dolini, natančneje na Pst-ju, smo imeli zaradi odsotnosti vaših zbezljanih nog, blažen mir :mrgreen:
Le tako naprej......


Saj vem, da si pogrešal kakšnega "zajčka"... :lol: :lol: :lol:
 matej-jethro
#294628
AVI napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:Bravo boysi :clap: V dolini, natančneje na Pst-ju, smo imeli zaradi odsotnosti vaših zbezljanih nog, blažen mir :mrgreen:
Le tako naprej......


Saj vem, da si pogrešal kakšnega "zajčka"... :lol: :lol: :lol:


:D Niti ne. Zajc je bil ob meni, na varnem :lol:
 milk
#295083
Sedaj sem popravil krožno traso po polhograjcih. Poimanoval sem jo "TOTALNI POLHOGRAJSKI IZZIV". Vsekakor je zelo lepa trasa za vse dolgoprogaše, zato upam da se je bo lotil še kdo drug.
Jaz bom imel povsem dovolj, če jo bom z zmernim tempom, dobrih 5 km/h v enem kosu obdelal enkrat na leto. Dolžino trase ocenjujem na 50 - 55 km, zato računam da bom rabil neto okoli 10 ur. En del sem že zmeril, ostalo bom po obrokih čimprej. Naj jo v grobem opišem:
Start in cilj je v Hrastenici pri transformatorju, tam kjer se od polhograjske ceste odcepi asfaltirana cesta na Topol. Start je na poti, desno od ceste, vrneš pa se po poti na levi strani ceste. (startati je možno tudi v Sori, na parkirišču pod cerkvijo, ali v Puštalski dolini, kjer pride na cesto pot iz Osolnika). Sedaj pa pot: Hrastenica - Topol - Petelinec (iz poti proti Slavkovem domu) - Jetrbenk - Katarina križ - Jakob (8,3 km) - Studenčice - Sora - Hom - Osolnik - (puštalska cesta) - Sv. Andrej - Sv. Ožbolt - Sv. Jedert - Tošč - V. Babnik - Gontarska planina - Govejek (po bližnjici) - Legastja ( direktno naprej proti Jakobu) - Topol - Grmada - Belca - Belo - Hrastenica.
 milk
#295979
milk napisal/-a:Sedaj sem popravil krožno traso po polhograjcih. Poimanoval sem jo "TOTALNI POLHOGRAJSKI IZZIV". Vsekakor je zelo lepa trasa za vse dolgoprogaše.
Start in cilj je v Hrastenici pri transformatorju, tam kjer se od polhograjske ceste odcepi asfaltirana cesta na Topol. Start je na poti, desno od ceste, vrneš pa se po poti na levi strani ceste. Sedaj pa pot: Hrastenica - Topol - Petelinec (iz poti proti Slavkovem domu) - Jetrbenk - Katarina križ - Jakob (8,3 km) - Studenčice - Sora - Hom - Osolnik - Hrastnica - Sv. Andrej - Sv. Ožbolt - Sv. Jedert - Tošč - V. Babnik - Gontarska planina - Govejek (po bližnjici) - Legastja ( direktno naprej proti Jakobu) - Topol - Grmada - Belca - Belo - Hrastenica.

Sedaj imam celo traso izmerjeno (po delih). Dolžina je 53,5 km.
 milk
#296761
Danes sva s sinom obšla še zadnji del trase in pretekla oz. prehodila 21 km. Zadnji del sem nekoliko spremenil in naslednjič bom uvedel še eno spremembo (še čez mali Tošč), zato bo potrebna še ena natančnejša meritev. Po sedaj znanih podatkih bo dolžina celotne, popravljene trase, ravno 55 km.
Uporabniški avatar
 Alenovski
#307564
Jupi!

Zares je bilo lepo, lepi razgledi, vedno znova, še boljše pa je, če jih lahko deliš s super družbo! Tako da, hvala tudi vam za druženje, vedno dobrodošli :)

Lepo se imejte..... 8)
Uporabniški avatar
 muc
#307612
Bilo je res lepo in nepozabno! :wink: :clap:
Hvala komplet ekipci za super družbo in Alenovski, kar siguren bodi, da še pridemo v vaše konce noge pretgnt...hribčkev okrog in okrog kukr hočeš! :lol:
Ocena AnaLize pa od 1 do 10 ?!...hmmm itak da 11! :laola

Uživajteeeeeeeee...see ya 8)


p.s.
Avi, muhe te pa tudi na vrhu niso zapustile (3 fotka)...čez dobro družbo je ni haha :--
Uporabniški avatar
 Sukar
#307623
Evo, obrnili Alenov trening kroggg :D sedaj vem od kje mu toliko dinamita v nogah :lol: kroggg obrnil v odlični družbi z odličnim tempom :clap: Na koncu pa še presenečenje, nas Sabina in Alenovski pogostita z žarom in vsem kar zraven paše he,he, Hvala obema in še pridemo :laola a ne Avi in Muc......

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA