prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#308003
Ta pristop mi je blizu, natančno določeni cilji, manjša skupina enakomislečih - tokrat dva in hitro napredujočih, ki tudi vidijo kar je potrebno videti. Spoštovanja vredne razdalje, odličen izkoristek časa - vsekakor ena od pravih in sodobnih smeri v teku/pohodništvu in nekje združitev večjih naselij/mest preko manjših. Še naprej varen tekaški korak in v pričakovanju zapisov iz novih avantur... :laola & :clap: Lp
#308011
grb napisal/-a:
Wega napisal/-a:Bravo in čestitke! :clap:
No, če sta med Žužemberkom in Dvorom opazila enega dolenjčka ki je, ko je peljal mimo požmigal z vsemi štirimi, tisto sem bil jaz. Sicer pa sva s prijateljem prejšno soboto izvedla nekaj podobnega, samo da je bil najin čas še enkrat daljši ;)


Ja sva opazla. 111 je na registraciji a ne? Nisem sicer porajtal kdo je not, ampak sem mislil da bo kje ustavil pa da vidimo :-)


V bistvu sva hotela tam čez 100 metrov, ko se zavije levo gor, pa je ravno ena družinica imela neke želodčne težave, tako da... no, pa tudi pivo v prtljažniku je bilo toplo... :)

Pa naslednjič!
 spela*
#308053
Bravo, zajc in grb! :laola

Tudi jaz sem imela izgovor, v soboto sva šla na kolesarski izlet od Ljubljane do Kopra. :D

Odlično poročilo, grb! (Zajc, ti se pa nehaj šlepat! :D )

Najbolj všeč mi je bil pa ta del:

grb napisal/-a:Nekaj kilometrov za Žužemberkom sva rešila srno in njenega mladiča gotove smrti. KAkih 50 metrov pred nama skoči čez cesto srna in jo ucvre naprej v breg. Za njo pa priskaklja bambi za katerega je bil brek prestrm in obstane ves zmeden na sredi ceste. JAz začnem mahati avtomobilom, naj upočasnijo med tem ko je zaajc tekel proti mladiču da bi ga spodil s ceste. Vrnila se je tudi njegova mama in ga popeljala nazaj proti reki. Vse se je srečno izteklo.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#308163
spela* napisal/-a:Bravo, zajc in grb! :laola

Tudi jaz sem imela izgovor, v soboto sva šla na kolesarski izlet od Ljubljane do Kopra. :D

Odlično poročilo, grb! (Zajc, ti se pa nehaj šlepat! :D )

Najbolj všeč mi je bil pa ta del:

grb napisal/-a:Nekaj kilometrov za Žužemberkom sva rešila srno in njenega mladiča gotove smrti. KAkih 50 metrov pred nama skoči čez cesto srna in jo ucvre naprej v breg. Za njo pa priskaklja bambi za katerega je bil brek prestrm in obstane ves zmeden na sredi ceste. JAz začnem mahati avtomobilom, naj upočasnijo med tem ko je zaajc tekel proti mladiču da bi ga spodil s ceste. Vrnila se je tudi njegova mama in ga popeljala nazaj proti reki. Vse se je srečno izteklo.



No pa lahko tudi ultra cestni trening koristi naravi in domovini :)...
Čestitke za opravljen trening ter predvsem neizpusceno priloznost narediti se kaj za druge med treningom.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA