prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 ROSI64
#317657
marjan napisal/-a:Ste me prepričali :D

Pridem ob 6 15 in bo kar bo. :wink: Upam le, da boste uvidevni z mano, ker točno ne vem koliko trenutno zdržim na dolgih progah.

Če me pobere, me bo pa Loni prišla iskat :D

Se vidimo
Marjan

Gorenjsko trmo težko uničiš :wink: :lol: :lol: govoriš kot da te ne poznam :wink:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#317668
Glede ure se bom prilagodil večini, če pa lahko glasujem, sem bolj za 7:15 :D
ker ob 6:15 je še temno, ne bomo srn videli :wink: pa tudi vročine ni, da bi zaradi tega morali prej na pot :D
Uporabniški avatar
 vrtnica23
#317670
ROSI64 napisal/-a:Glede prevoza je pa tako; do Viča te peljem, :wink: potem boš sama tekla Barjanski krog :lol: :lol: z Viča domov te pa jaz peljem :wink:
Všeč mi je tale plan ;) Hvala :D
Glede ure je verjetno že jasno, da sem za 7.15, če pa ne bo šlo, pa upam, da bom tudi eno uro prej že med živimi. Sobotno božično druženje bo v vsakem primeru očitno bolj kratko.
Se vidimo :D
Uporabniški avatar
 andrejl
#317682
Bi mogoče lahko kdo ocenil, koliko časa bo tek trajal, ne glede na to, kdaj boste startali?

Ob ene 11h moram biti v Ajdovščini, pa računam, če bi zneslo.

In v zvezi s tem s cmokom v grlu dodajam, da sem jaz tudi za 6:15 :?
Uporabniški avatar
 Forrest
#317683
Ker vas večina trpi za nespečnostjo :bum:,je štart potrjen ob 6:15.
@matej712-klancev bo bolj malo,zato pa jih bo na naslednji izvedbi več :wink:
@andrejl-do 11h boš z lahkoto v Wajdušni
P.s. Zeblo vas bo!
Uporabniški avatar
 ROSI64
#317692
zajc napisal/-a:Ker sta samo 2 za 7:15, pa 4 za 6:15, potem je jasno ob kateri uri se gre. A ne? A je tako težko po risanki spat?

Ne hodim po risanki spat, pa tudi noben problem mi ni zgodaj vstat :evil:
Razlogi za start ob 7:15 so bili:
:arrow: ker bomo startali ob 6:15 in je še povsem tema, bo potrebno vzeti čelno svetilko in jo nosit 3h na glavi, ali pa gledat po temi kar boš stopil, da ne bo gleženj obrnilo
:arrow: ti Barjanski teki so zelo lepi, saj potekajo po lepih krajih, ki jih sedaj žal kakšno uro ne bomo opazovali.
:arrow: ker je sedaj zima in je ponavadi bolj mrzlo in se mraz občuti najbolj ko se dan začnem, bomo tako pokasirali največji mraz
:arrow: ko bo pa začelo sijati sonce bomo pa šli domov v zaprte prostore

Jamram že pred tekom, kaj šele bo :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#317701
sblaz napisal/-a:Hmm, ne me kregat. Nisem bral cele teme. Vem da bo štart ob 6:15. Zanima me kje bo štart?

Hvala

Nedelja, 8.12.2013, s štartom pri Agrotehniki(PST 0 km) Vič ob 6:15.
Uporabniški avatar
 matej712
#317729
Forrest napisal/-a:@matej712-klancev bo bolj malo,zato pa jih bo na naslednji izvedbi več :wink:
P.s. Zeblo vas bo!


Naslednji vikend bom v Istri. Zeblo nas v nedeljo sicer bo, ampak verjetno ne tako kot v Istri l.2009, ko je bilo -9 na startu, da o dolini smrti (Mirne) ne govorim.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA