prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#263148
Včeraj sem si (malo pa Avi-jevih nasvetih) :) privoščil tekaško prečenje Spodnjih Bohinjskih gora. Bilo je super. Prava uživancija. Zmogel brez težav, kljub temu da je bil to moj daleč najdaljši gorski tek. Na koncu pa nagrada - kopanje v Bohinjskem jezeru. :)

Dolžina poti pa je verjetno nekje okoli 40- 45 km.

POROČILO: http://bojanambrozic.wordpress.com/2011 ... jski-gora/
#263250
Indijansko poletje je res idealno za take podvige.

Turo sem opravil 27.9. v nasprotni smeri. Štart v Laškem Rovtu in nato malo ovinkov po makadamu in zgubljanja po svežih gozdnih vlakah do Črne Prsti. (Zemljevid je ostal doma, na Garminu pa samo cestna karta - cepec!). Od Črne Prsti dalje po isti trasi, kot Bojan do Savice in nato po severni strani jezera nazaj do avta. Nabralo se je 53km in dobrih 3000 višincev.

Vzpon na Črno Prst, bi bilo verjetno bolje začeti v vasi Polje in nato po markirani poti, kateri sem se višje sicer pridružil in jo tudi nekajkrat izgubil po zaslugi marljivih gozdarjev, ki so kar pošteno razrili območje. Spust s Komne je zoprn za tek zaradi grušča in večjih kamnov. Pot okoli jezera je čisti užitek.

LP. M
#263256
Dobra tura! Se pa strinjam glede spusta s Komne, tam je zaradi grušča res zoperno.

Torej, če si ti pretekel 53 km, potem je tudi moja trasa približno tako dolgo: glede na to da sem se jaz spustil še v Bohinjsko Bistrico? Res pa da sem jaz tekel potem po južni strani jezera, kar je kakšen kilometer manj kot po severni. Vendar sem zato odločil da si ne bi brezveze tam zvil gleženj, ker je ozka pot. Po južni strani pa je pot brez nevarnosti in prav tako makadamska.

Vremenu pa še enkrat velika hvala! :laola :) :)
#263270
Bravo Bojan! Prečenje od Komne do Črne prsti je res fantastično... :D Ja pri spustu je pa res potrebno nekaj pozornosti, saj lahko kar hitro končaš v Bohinjski Bistrici, kot si tudi sam doživel. No, je bilo pa zoto še nekja kilometrov dodatnega treninga...ni kaj, vse za dober trening... :lol: :lol:

Uživaj še naprej :D!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA