prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#249054
Čeprav v to temo nihče več ne piše (a sem kaj zgrešila in je sežanski polmaraton že mimo?), bom, ker sem že začela, tudi nadaljevala.
Prejšnji teden: po treh dneh počitka v četrtek približno 21 km počasnega teka, nato v soboto in nedeljo tekma, obe z mojimi rekordnimi časi.

V Sežani ciljam na čas okrog 1:50 (+/- kakšna minuta, odvisno od dneva in motivacije) in upam, da se ne bo ponovila zgodba iz Gorice. :roll:
#249057
Da ne bo prazno :--

Včeraj naredil 2 km za ogrevanje, pol pa 3 x 1600 m v 6:45 z vmesnim 3 minutnim počitkom. Na koncu pa še 2 km izteka.

Plan je vsak teden povečati za 1 interval. Sicer mi ni čist jasno (beri težko) kako jih bom naredil nekje junija 13 :wink:

lp
Marjan
#249123
V nedeljo tempo tek 1o km.
Danes počasni tek oz. poizkus držati tempo 6.10 na km a ni šlo. Gre pre -hitro, ko zapremzam pa pre -pošasi. Potrebujem zajčka :lol: :lol:
In sedaj naprej počitek.
#249132
V nedeljo interna tekma same s seboj na 10 km...sem zmagala :lol: , sem skoraj dušo spustila :oops: . Danes pa pravi trening za Sežano, sicer samo na 4 km, pa vendar....bosonoga :D . Upam, da so v Sežani ceste tudi tako lepo očiščene. Sedaj pa podplate čistit :-- .
#249141
13.03 maraton Brescia
20.03 supermaraton Čazma.
To mi je zadosti, zato Sežano letos izpustim. Teh 21 km mi je malo prehitrih, zato grem rajši na en počasen maraton v Ferraro.
#249210
drejko napisal/-a:no danes pretekl 20 km ćas 2uri in 10min zdaj pa malo gledam vaše ptrdvidene čase me pa kar malo mineva da bi se udeležil mkm

Ti se kar javi na štartu, saj tečeš zaradi sebe in svojega zadovoljstva, pridi in naredi po svojih najboljših močeh in boš zmagovalec :laola :laola ...pa daleč, da boš zadnji s takšnim tempom :clap: :clap:
#249214
Čeprav sem jaz odprl to temo, sem sedaj opazil, da se nisem tu javil že od 11.3., kar je skoraj 14 dni. Jah, spet je bila na obisku bolezen, katera me sicer ni dokončno položila v posteljo, vseeno pa mi je vzela dovolj moči in energije. Letos se me stalno nekaj loteva. Kljub temu sem se nekaj silil s treningi, nekateri uspešni, drugi ne. Naj omenim le najpomembnejše:

- Neuspešen dolgi tek (v planu imel 22k brez pavze ne glede na tempo, omagal sem po uri in 20-ih minutah in se potem privlekel do doma v kombinaciji hoje in izredno počasnega teka)
- V drugem poskusu mi je sicer uspelo 22k v 4:40/km, vendar z veliko težavo. To me je tako zdelalo, da sem moral iti počivati že popoldne, zvečer pa tudi v posteljo že ob 21h.
- 12 x 500m v povp. 3:40 se mi je zdelo kar uspešno
- izvedel sem pa še 8 x 1 km v povp. 3:47 z vmesno pavzo le 1,5 min. in 4 x 2 km v povp. 3:53

Dejansko sem želel prijavo za Sežano celo prodati, vendar se počutje izboljšuje, zato bom šel pa kar bo pa bo.
#249230
Tole napišem in potem neham težiti.
Mislim, da ni pametno iti na polmaraton med bolezijo ali takoj po njej. Mene je izučila moja lanska izkušnja, ko sem po enem tednu viroze že bila bolje in šla teč - potem pa zaradi tega spet bila povsem zanič še dva tedna.
Pa še vremenska napoved za nedeljo je slaba: mraz, veter, padavine, sneg velo v nekaterih nižjih legah ...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA